PlayStation Store’da Şubat ayının enleri belli oldu

PlayStation Store yetkilileri, Şubat ayının en çok indirilen oyunlarını açıkladılar. Ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılan Şubat ayının enleri listesinde liderliğini devam ettiren her iki oyunda, EA Games firması tarafından piyasaya sürüldü.


PlayStation Store uzun zaman önce duyurulmuş bir online satın alma platformudur. Buradan aldığınız oyunları sadece PlayStation cihazlarında kullanabiliyorsunuz. Oldukça büyük bir oyun arşivinin olduğu bu muhteşem platform oldukça büyük emekler harcanarak yapıldı. SONY, geride bıraktığımız yılın en kısa ayı Şubat ayı için bir istatistik yayımladı. Yayınlanan istatistiklere göre Şubat aynını en çok indirilen oyunları belli oldu. Üstelik ücretli ve ücretsiz oyunlar olarak ikiye ayrılan kategoriler oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor.

ANTHEM ÜCRETLİ OYUN KATEGORİSİNDE LİDER!

Ücretli oyun kategorisine baktığımızda hem SONY firmasına kazandıran hem de yapımcısına kazandıran oldukça fazla bütçesi olan bir oyunu görebiliyoruz. Oyun Electronic Arts firması tarafından piyasa sürüldü ve ücretli olarak PlayStation Store’da liderliğini sürdürüyor. Oyunun fiyatı ise güncel verilere göre 60 avrodan satıştaki yerini koruyor. Oyun hem Windows PC’lerde, hem XBOX hem de PlayStation’da oynanabiliyor. Şubat aynını enlerini aktarmaya devam ediyor.

İLK SIRADA YİNE ELECTRONİC ARTS VAR

EA Games diye kısaltılan bir oyun firması olan Electronic Arts firmasının yine ücretsiz olarak piyasaya sürdüğü bir oyun olan Apex Legends, firma tarafından sürekli olarak güncelleniyor. Apex Legends, ücretsiz oyunlar listesinde liderliğini devam ettiriyor. Battle Royale tarzı olarak desteklenen oyunu sizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.