PlayStation 5 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı!

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu mu ?


PlayStation 5`in çıkış tarihi oyun konsolunun hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yeni nesil PlayStation`ın bir kaç yıl içerisinde çıkması bekleniyor ama bu konuyla ilgili Sony henüz resmi açıklama yapmış değil. Fakat bu konuyla ilgili yeni bir sızıntı, iddiaları güçlendirdi. Üçüncü parti bir oyun geliştiricisi cihazla ilgili çıkış tarihi ve fiyatı gibi detayları ortaya çıkardı.
Sızıntının detaylarında, PlayStation 5`in 2020 yılında çıkacağı ve fiyatınında 500 dolar olacağı yer alıyor.  PlayStation 4`e göre fiyatı 100$ daha yüksek olacak olan PlayStation 5 için diğer sızdırılan bilgilerde ise 2TB dahili depolama alanı, 8k yükseltme desteği, yeni Playstation VR ve dokunmatik ekranlı DualShock 5  yer alıyor.

Elbette bu tarz sızıntıların doğruluğu tartışılabilir durumda ve her zaman şüphe ile yaklaşmak gerekir. Fakat Sony tarafından resmi bir açıklama gelene kadar bu tarz çok dedikodu çıkacak gibi görünüyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.