PlayStation 4 kullanıcıları ile ilgili flaş gelişme! Kullanıcı adı değiştirilebilecek

SONY, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile birlikte artık kullanıcı adı değiştirmenin mümkün olduğunu açıkladı. İlk kez kullanıcı adını değiştirecek olanlar herhangi bir ücret ödemeyecekler fakat sonrasındaki değişiklikler ücretli olacak.


PlayStation 4 kullanıcıları ile ilgili flaş gelişme! Kullanıcı adı değiştirilebilecek 1

SONY’nin sahibi olduğu ve uzun zamandır üzerinde durulan bir ürün olan PlayStation 4 ile ilgili bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişme aslında PlayStation 4 kullanıcılarını ilgilendiriyor. PlayStation 4 kullanıcıları kendilerinize özel bir PSN hesabı oluşturmadan sisteme giriş yapamıyorlar. Kullanıcı adlarını ise hesap oluştururken seçiyorlar ve bir daha değiştirme hakkına sahip olmuyorlar. Yaşanan gelişme ile artık kullanıcı adları değiştirilebilecek.

SONY RESMİ SİTESİNDEN DUYURDU

SONY resmi blogunda zaman zaman yeniliklerle alakalı olarak bilgiler vermeye devam ediyor. PlayStation 4 kullanıcılarının, kullanıcı adlarını değiştirmek üzere yaptığı duyuru ise kısa zamanda geniş yankı buldu. SONY, müjdeli haberi son dakika olarak duyurdu.

İKİNCİ DEĞİŞİKLİK ÜCRETLİ OLACAK

SONY yapılacak kullanıcı ismi değişiklinde, ilk kez kullanıcı adlarını değiştirecek kullanıcıların bu gelişmeden ücretsiz olarak faydalanacağını fakat sonrasındaki değişiklikler için ücret alacağını açıkladı. PlayStation 4 kullanıcı adı değişikliğine dair merak ettiklerinizi alt taraftan diğer kullanıcılar ile tartışabilirsiniz.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.