PlayStation 4 fiyatları kampanya kapsamında indirime girdi

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro modellerinde çok ciddi indirim yapıldı. Sadece konsol kısmında değil, VR paketi ve birçok sevilen oyunda da 4 Şubat 2019 tarihine kadar indirime gidildiği açıklandı.


PlayStation 4 fiyatları kampanya kapsamında indirime girdi 1

Türkiye’de oldukça büyük ilgi gören bir oyun konsolu olan ve insanlar tarafından sürekli olarak kullanılan PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro fiyatlarında indirim geldi. Okulların araya girmesiyle birlikte yarıyıl tatili başlamış oldu. Bunu fırsat bilen SONY ise kendi ürünü olan PlayStation 4 ve serilerinde indirim yaptı. Üstelik yine PlayStation 4 ile bağlantılı olarak çalışan VR setinin de indirimde olduğunu bize gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu haberimizde size güncel fiyatlarla alakalı bilgi verirken aynı zamanda PlayStation 4 özelliklerinden de bahsedeceğiz. İndirim kapsamında güncel fiyatın 3199 TL olduğu açıklandı.

VR DENEYİMİ İÇİN İNDİRİMLER BİTMİYOR

PlayStation 4 artık sadece kollar ile değil aynı zamanda VR ile kullanılabiliyor. Kafanıza taktığınız bir aparat ile oynadığınız VR oyunları çok farklı bir deneyimdir. SONY, bunun denenmesi için PlayStation 4 ve Pro ürünlerinde indirim yaptığını ama aynı zamanda  2699 TL’ye satılan PlayStation 4 VR paketinin 1799 TL’ye de düştüğünü açıkladı. VR takımıyla şuan her oyuna giremiyorsunuz fakat sadece VR için yapılmış onca oyun, yine VR paketiyle birlikte satışa çıkıyor.

PLAYSTATİON 4 OYUNLARI KAMPANYA KAPSAMINDA

Sadece oyun konsolları ve ekipmanlarında değil aynı zamanda birçok oyunda da indirim söz konusu oldu. NBA 2K19 ve WWE 2K19 gibi birçok sevilen oyunda da 4 Şubat tarihine kadar indirimli fiyatlar geçerli olacak. Sizde oyun konsolu alıyorsanız kendinize birkaç tane oyun daha almanız gerekiyor çünkü tek bir oyun ile maalesef oyun konsollarından tat alınamıyor. İndirime giren PlayStation 4 fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için resmi web sitesine gidebilirsiniz.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.