Oyuncuları sevindirecek haber geldi! Microsoft kolları sıvadı

Microsoft tarafından gelen haberlere göre yeni bir yazılım geliştirildiği ve isminin ise ‘Windows Lite’ olduğu iddia ediliyor. Daha hızlı ve aynı zamanda sade bir tasarıma sahip olacak yeni Windows sürümü oyuncuların ilgisini çekti.


Oyuncuların para kazanmasıyla birlikte şirketler oyuncular için özel ekipmanlar yapmaya başladı. Az önce tarafımıza ulaştırılan habere göre Microsoft yeni yılda yeni bir işletim sistemiyle karşımıza çıkacak. Microsoft’un uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir işletim sistemi olan ‘Windows Lite’ çok yakında karşımıza çıkacak. Normal Windows sürümüne göre çok daha hızlı ve sade bir tasarıma sahip olacak yeni işletim sisteminin detayları bir hayli merak ediliyor. Bununla birlikte söylenenlere göre 2019 yılının ikinci yarısında Windows Lite işletim sistemi ile buluşacağız.

WİNDOWS LİTE İLE DONANIM PERFORMANSA DÖNÜŞECEK

Microsoft’un yeni yaptığı yazılım bir hayli merak ediliyor çünkü haberlere göre yeni yazılımın çok hızlı olacağı söyleniyor. Üstelik hızlı olmasının yanında diğer Windows sürümlerine göre çok büyük bir arayüz değişikliği olabilir. Bunu Facebook’un Lite sürümü gibi düşünmeyin çünkü burada bir uygulamadan çok dünyayı değiştiren Windows yazılımından bahsediyoruz. Oyun oynayan insanları çıldıracak bir performans yaratacak olan yeni işletim sisteminin detayları yeni yılda karşımıza çıkacak.

MİCROSOFT LİTE SÜRÜMÜ SIR GİBİ SAKLIYOR

Microsoft’un yeni yılın ikinci yarısında tanıtacağı yeni Windows sürümü şirket yetkilileri tarafından sır gibi saklanıyor. Herhangi bir arayüz yada özellik söz konusu olmadığı gibi piyasaya nasıl bir yer tutacağı merak ediliyor. Yeni Windows Lite sürümünde ayrı ayrı paketlerin olacağı ise yeni bir iddia konusudur. Oyuncular için ayrı bir Lite sürümünün olması durumunda öğrenciler içinde çok daha uygun fiyatlı bir Lite sürümün olabileceği söyleniyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çukur Dizisi Şimdi Zula`da!

3 sezondur adını zirveye yazdıran ve dünyada farklı coğrafyalarda pek çok ülkede beğeniyle izlenen Ay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.