Ömür boyu ücretsiz oyun dağıtacak Mad Box sessizliğe gömüldü

Gelişen teknoloji ile birlikte büyük firmaları tahtından eden yeni firmalar çıkmaya devam ederken. Slightly Mad Studios’un kendi oyun konsolunu yaptığı ve satış sloganını bulan kişiye ömür boyu ücretsiz oyun vaat ettiğini açıkladı. Detayları haberimizde ele alıyoruz.


Ömür boyu ücretsiz oyun dağıtacak Mad Box sessizliğe gömüldü 1

XBOX ve PlayStation gibi oyun konsollarının yarışı devam ederken, oyuncular yeni bir oyun konsolunun ortaya çıkmasından korkuyordu. Yeni dönemde oldukça popüler oyunlar farklı konsollarda oynanıyor ve haliyle oyuncular her konsola binlerce dolar vermek istemiyorlar. Şimdi size üzüleceğiniz bir haberi veriyoruz. Slightly Mad Studios firmasının kendisine ait olan ‘Mad Box’ adındaki yeni oyun konsolu çok yakında görücüye çıkacak. Şirketin CEO’su Ian Bell, satış sloganını bulacak kişiye ömür boyu ücretsiz Mad Box oyunu ve 10 bin dolar hediye vaat etti.

MAD BOX ÇIKIŞ İDDİALARI SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ

Türkiye’de de birçok oyuncunun haberini beklediği oyun konsolunun tasarımı tam anlamıyla rakiplerine meydan akıyor. Diğer oyun konsollarındaki kontrol kolunun aksine, dijital bir kumanda ile gelecek Mad Box’ın satış sloganı halen belirlenmediği gibi oyun konsolunun ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmadı. Mad Box’un bu yıl içerisinde piyasaya çıkması bekleniyor ama daha piyasaya çıkmadan kullanıcılar tarafından eleştiri almaya başladı.

YATIRIM İÇİN FİRMALAR SIRAYA GİRMİŞTİ

Slightly Mad Studios’un CEO’su olan Ian Bell, Mad Box yatırımcılarının çok fazla olduğu ve firmaların yatırım için sırada beklediğini açıklamıştı. Twitter hesabından aylar önce sloganı bulana 10 bin dolar hediye ve ömür boyu ücretsiz oyun vereceğini vaat eden Bell’den halen ses seda yok. Üstelik Mad Box sosyal kanallarından da konsolun çıkış tarihi hakkında bir bilgi paylaşımı yok. Mad Box konsept tasarımı gibi, destekleyecek oyunların grafik düzeylerinin, bu şekilde aynı olmasını bekliyoruz.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.