Octopath Traveler fanlarını sevindirecek haber! Mobil sürüm geliyor

Octopath Traveler oyununu sevenleri heyecanlandıran bir haberi sizlerle paylaşacağız. Oyunun mobil sürümü bu yılın ikinci yarısında Japonya’da yayınlanacak. iOS ve Android’de yayınlanacak olan mobil oyun ücretsiz olacak.


Octopath Traveler fanlarını sevindirecek haber! Mobil sürüm geliyor 1

2018 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkan bir oyun olan Octopath Traveler, farklı seriler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Japonya merkezli Square Enix firması tarafından tasarlanan oyun hakkında ortaya çıkan bir detay bütün oyuncuları sevindirdi. Bu yılın ikinci yarısında bahis geçen oyun olan Octopath Traveler’in mobil versiyonlarının piyasaya çıkacağı duyuruldu. Oyuncular iOS ve Android sürümünün çıkacağı günü iple çekiyor. Mobil versiyonlarda ‘Octopath Traveler: Conquerors of the Continent’ ismiyle çıkacak oyunun detayları henüz belli olmadı.

NİNTENDO SWİTCH VERSİYONU SEVİLDİ

Oyunun en ilgi çekici yanlarından bir tanesi ise Nintendo Switch altyapısı ile sunularak HD-2D özelliğini destekliyor olmasıdır. Mobil sürümü çıkacak olan oyunun tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanacağı da ortaya çıktı. Oyun hakkında detaylar henüz yayınlanmadı ama ücretsiz olacağı kesinleşti. Oyun hakkında daha detaylı bilginin çok kısa zaman içerisinde ortaya çıkması bekleniyor. Japonya’da bu yıl çıkacak mobil sürüm ilk olarak Japonya’da yayınlanacak.

KARAKTERLER GELİŞTİRİLEREK OYUNA EKLENDİ

Octopath Traveler’in gelişmiş versiyonu yakın zamanda yayınlandı. Oyunda karşımıza çıkan karakterler ise oldukça gelişmiş bir şekilde ortaya çıktı. Herkesi sevindirecek bir haber olmasının yanında 2019 yılında oyunun çok iyi eleştiriler almasını sağladı. Oyun şuan ücretlidir fakat mobil sürümlerinin ücretsiz olacağı dile getirildi. Heyecan verici dövüşlerin olduğu oyun ile alakalı olarak detaylı bilgi gelmeye devam edecek.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.