MSI oyuncu bilgisayarları ve ekipmanları yok pahasına satılıyor

MSI marka oyuncu bilgisayarları, oyuncu koltukları ve aynı zamanda diğer ekipmanlar çok ciddi satış rakamına ulaşmış durumdadır. Oyuncuların artık marka bağımlısı bir hale gelmesinden dolayı MSI satışları bir hayli iyi duruma gelmiş durumdadır


MSI oyuncu bilgisayarları ve ekipmanları yok pahasına satılıyor 1

Dünyanın en büyük oyun ekipmanı üreticisi olan MSI, oldukça büyük satışlar yapmaya devam ederken kalitesinde de söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Amerika’da yaşanan bir olayda, bir eve silahlı saldırı oldu. Silahlı saldırı sonucunda camdan içeriye giren kurşunlar, birçok eşyaya zarar verirken MSI oyuncu monitörü ve aynı zamanda koltuğuna denk geldi. Koltukta ve monitörlerde delikler oluşmasına rağmen, özellikle monitör sanki hiç kurşun yememiş gibi çalışmaya devam etti. Teknoloji dünyasına adından söz ettiren MSI firmasının ekipmanlarının bu kadar pahalı olmasının sebebi işte bu sebeple oldukça ciddi satışları beraberinde getiriyor.

OYUNCU KOLTUĞU SATIŞLARI ŞİRKETİ AYAKTA TUTUYOR

Şirketin en büyük karı ise genelde oyuncu koltuğundan ve aynı zamanda oyuncu monitöründen geliyor. Yukarıda anlattığımız bir olayın reklam kampanyası mı yoksa başka bir sebeple mi basına sızdığı konusunda bilgi yok. Resmi rakamlarla bilgi vermek gerekirse firmanın oyuncu koltuğu konusunda satışlarının iyi gittiğini ve onu takip eden satışlarda oyuncu monitörünün geldiğini söyleyelim. MSI sadece bu ürünlerde değil aynı zamanda birçok oyuncu ekipmanı satışında oldukça ciddi bir ürün satışı yapıyor.

OYUNCULAR ARTIK BAĞIMLI BİR HALE GELDİ

Oyuncular bütün ekipmanları aynı marka altında toplamak için birbirleriyle savaşa giriyorlar. Bu piyasada en çok rekabet ise genelde MSI ve Razer arasında oluyor. Kazananı olmayan bu rekabette MSI, her türlü oyuncu ekipmanının yanında donanım konusunda da ciddi olduğunu çıkardığı ürünler ile ortaya koyuyor. Ekran kartı, mikrofon ve kulaklık satışlarını yıllar önce başlatan MSI, çok ciddi bir başarı sağlayarak adından söz ettirmeyi başardı.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.