MSI GeForce GTX 1650 özellikleri belli oldu

MSI GeForce GTX 1650 özellikleri uzun zamandır merak edilen bir konu haline gelmişti. Video Cardz sitesinin yaptığı bir habere göre MSI GeForce GTX 1650 özellikleri belli oldu. Detaylar haberimizde yer alıyor.


Oyun bilgisayarı ve donanımı konusunda büyük işler başaran MSI, 2019 yılında her firmanın yaptığı gibi bütçe dostu ürünler üretmek için kolları sıvadı. Uzun zamandır üzerinde durulan ve çeşitli kulisler ile karşımıza çıkan bir ekran kartı modeli olacak MSI GeForce GTX 1650 hakkında detaylar sızdırıldı.

Video Cardz sitesinde yayınlanan bir habere göre MSI firmasının ekran kartı serisine isim veren GeForce serisinin yeni ürünü belli oldu. 200 doların altında bir fiyata satılması beklenen GTX 1650 modeline ait özellikler ortaya çıktı. MSI GeForce GTX 1650 özellikleri arasında 4 GB’lık GDDR5 slotlu bir bellek kapasitesi bulunuyor.

GTX 1650 FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜ OLACAK

MSI firmasının en yeni ürünü olacak olan GTX 1650 için geri sayım resmen başladı. Ürünün çok yakında piyasaya çıkması ve aynı zamanda ve 200 doların altında bir fiyat ile satılması bekleniyor. 1080p çözünürlükte orta-üst ayarlarda satışa sunulacak olan ekran kartının resmi tanıtım tarihi belli olmadı.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Valheim Hile Kodları Hangileridir ? 4

Valheim Hile Kodları Hangileridir ?

Valheim hile kodları, oyunun popülaritesinin artmasıyla birlikte oyuncular tarafından çok sık kullanılmaya başlandı. Valheim oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.