Mortal Kombat 11 çıkmadan karakter listesi sızdırıldı

Dünyanın en iyi dövüş ve aksiyon oyunlarından birisi olan Mortal Kombat’ın oldukça fazla konuşulan yeni serisine dair görüntüler ortaya çıktı. İddiaya göre Mortal Kombat 11’e ait olduğu söylenen görüntülerin karakter seçme ekranına ait olduğu söyleniyor.


Mortal Kombat 11 çıkmadan karakter listesi sızdırıldı 1

1990’lı yıllarda en çok oynana dövüş oyunlarından birisi olan ve hatta 2 boyutlu bile oynadığımız oyun gün geçtikçe daha iyi bir hal aldı. Yeni dönemde oldukça fazla konuşulan Mortal Kombat serisine dair yeni bilgiler ortaya çıktı. İlk gelen bilgilere göre ortaya çıkan Mortal Kombat  11 görüntüleri olay oldu. Daha önce ataride oynadığımız ama zamanla dünyanın en yüksek grafik işlemcilerine sahip oyun konsollarında da oynanabilen Mortal Kombat’ın yeni oyununu karakter listesinin ortaya çıktığı iddia ediliyor.

YENİ KARAKTERLER OYUNA DAHİL EDİLDİ

Oldukça büyük emeklerin harcandığı yeni oyun olan Mortal Kombat 11’de yepyeni karakterlerin ortaya çıktığı konuşuluyor. 23 Nisan 2019 tarihinde piyasaya çıkması beklenen oyuna ait karakter listesi sızıntı, oyuncuların dikkatini çekti. JAX, JOH,NOO,KIT ve SHA gibi yeni karakterlerin oyuna dahil edildiği, sızan listede çok net bir şekilde görülüyor. 23 Nisan’da çıkacak Mortal Kombat 11 bütün platformlarda oynanabilecek. İlk başta PC, PlayStation ve XBOX One’da yayınlanacak oyunun mobil sürümünün de geleceği söyleniyor.

MORTAL KOMBAT 11 TURNUVALARI OLACAK

Yine ortaya atılan iddialardan birisi ise son dönemlerde oyun yazılımı şirketlerinin yaptığı bir şey olacak. Birçok oyun artık global anlamda çok ciddi para ödüllerinin verildiği turnuvalar ile karşımıza çıkıyor. Online olarak oynanabilecek Mortal Kombat 11’de de turnuvaların olacağı ve ödüllerin olacağını söyleyelim. 23 Nisan 2019 tarihinde sizlere Mortal Kombat 11 fiyatı ve oyun hakkında daha  detaylı bilgi vermiş olacağız.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor! 5

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.