Monster oyun bilgisayarlarının satışı durdu! Stoklar tükendi

Monster marka bir bilgisayar satın almak isteyenlere kötü bir haberimiz var. Monster mağazalarında ve resmi web sitesinde 15.6 modellerin neredeyse tümü tükendi. Yeni cihazları satın almak için en az 10 gün bekleyeceğiz gibi duruyor.


Monster oyun bilgisayarlarının satışı durdu! Stoklar tükendi 1

Türkiye’de oldukça ciddi satışlar yapan Monster markasının 15.6 inç modellerinin stokları tamamen tükendi. Kadıköy şubesinden aldığımız bilgiye göre şuanda hem internette hem de mağazalarda ciddi bir talep olduğu için siparişlere yetişilemiyor ve stokların tükendiği söyleniyor. Bilgisayar satın almak isteyen kullanıcılar ise isterlerse ön sipariş verebiliyor ve yine istek doğrultusunda iletişim bilgilerini bırakıp dizüstü bilgisayarlar geldiğinde bilgi verilmesini isteyebiliyorlar. Monster oyun bilgisayarları sadece oyun oynamak için değil, aynı zamanda iş ortamında ve mühendislik anlamında çalışmak için oldukça uygun fiyatlı bir tercih oluyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN ÖN SİPARİŞ VEREBİLİYORSUNUZ

Fiyatlarının yüksek olmasına rağmen neredeyse bütün insanlar Monster satın almak istiyor. Yeşil renkler üzerine kurulu logonun altında gerçekten muhteşem bir performans var. Üstelik yüksek donanım avantajıyla birlikte ekonomik fiyatlar yine vatandaşın hoşuna giden şeyler arasında yer alıyor. Monster isterseniz mağazadan isterseniz de web sitesi üzerinden ön sipariş alabiliyor. Kısa sürede Monster marka bir canavara sahip olmak için sizde hemen ön sipariş verin ve bilgisayarınızı garanti altına alın.

EN AZ 10 GÜN BEKLEYECEKSİNİZ

25 Ocak 2019 tarihinde Monster Kadıköy çalışanlarından alınan bilgiye göre 15.6 olan modellerin neredeyse tümünde stok kalmadı. Yeni cihazlar ise en az 10 gün içerisinde gelecek ama bir sürpriz olabilir ve çok daha kısa sürede kalabilir. Yeni gelen cihazları kaçırmamak için sizde Monster sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya resmi web sitesine üye olarak SMS ile bilgilendirmeyi tercih edebilirsiniz. Monster markası hakkındaki yorumlarınızı hemen alt taraftan bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.