Microsoft harekete geçti! Hunt: Showdown ilk yarı XBOX platformunda

Microsoft’un popüler oyun platformu XBOX One için en geç 2 aylık bir sürede yayınlanacak olan oyunu için geri sayım başladı. Oldukça popüler bir oyun anlayışına sahip olan oyunda gerilim bir an olsun eksilmeyecek ve aynı zamanda oyuncular sürekli olarak canavar avına çıkacaklardır.


Microsoft harekete geçti! Hunt: Showdown ilk yarı XBOX platformunda 1

Microsoft’un ürettiği ve aynı zaman tek başına geliştirdiği bir oyun konsolu olan XBOX, son zamanlarda birçok ülkede trend bir haline geldi. Dünyanın en çok satan oyun konsolu markası olmasa da, çok ciddi bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Microsoft’un birçok oyunun XBOX versiyonun çıkması için harekete geçtiği iddia edildi. Hunt: Showdown isimli oyun ikinci yarıya girmeden XBOX One platformunda olacak.

EN GEÇ 2 AY SÜRECEK

Crytek tarafından geliştirilen ve aynı zamanda yayınlanan bir oyun olan Hunt: Showdown, firma tarafından yapılan açıklamaya göre XBOX One için en fazla 2 ay içerisinde yayınlanacak. En fazla 10 GB olması beklenen oyunun boyutu ve net çıkış tarihi bilinmiyor. Gerilimin bir an eksilmediği oyunda son zamanların trendi olan Battle Royale modu olmayacak fakat oyun online olarak oynanabilecek.

OYUNCULAR CANAVAR AVINA ÇIKACAK

Oyunun hikayesinden çok kısa bahsetmek gerekirse sizlere söylemek istediğimiz en önemli şey, canavarların peşinden gidecek olmanızdır. Oyunda bir ekip halinde yol alacak oyuncular, canavarların peşine düşerek onları yok etmeye çalışacaklar. Oyunun en can yakan tarafı ise herkesin görebildiği haritalardır. Canavarı öldüren ekip bir ödül kazanacak fakat haritada ise ifşa olacaklardır. Diğer oyuncular, yani avcılar ise hemen ekibi öldürmek ve canavar avındaki ödülünü almak için onlara saldıracaklardır.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.