MIA Online Şarkısı Türkçe Oldu!


MIA Online Şarkısı Türkçe Oldu! 1

Çok yakında Türkiye için yayınlanacak olan MIA Online, Türkiye`de yayınlanmadan önce Türkçe dil desteğine ek olarak oyunun şarkısını da Türkçe olarak tekrar düzenledi. Tamamen Türkçe olarak baştan yazılıp seslendirilen oyunun müziği ile oyuncular oyunun ruhunu daha fazla hissedecekler.

Açık dünya oyunlarında, oyuncular bu dünyayı keşfederken ve maceradan maceraya koşarken, oluşturulan evrenin ruhunu oyunculara daha iyi yansıtmak için müzikler önemli. Bu nedenle büyük oyun yapımcıları da bu noktada kendilerine özel orkestralar kuruyor ve bu işin ne kadar ciddiye alındığını gösteriyor. Türkiye’deki ekip de Türk oyuncular için şarkıyı yeniden yazıp bu ruhu oyunculara aktarmak için tamamen Türkçe olarak tekrar seslendirilmesini sağladı. Bu sayede oyuncular maceradan maceraya koşarken oyunun hikayesini ve aktarmak istediği duyguları çok daha keyifli bir şekilde deneyimleyebilecek.

Türkçe müzik ve backstage videosu için;

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.