Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir’de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.


Oldukça büyük fedakarlıklar ile kurulmuş bir oyun şirketi olan Masomo için yeni bir başlangıç yapılmaya hazırlanıyor. İzmir’de  yeni bir ofis hazırlıklarına devam eden Masomo ekibinin yeni projeleri merakla bekleniyor. Çok yakın bir zamanda 100 milyon dolardan daha fazla bir fiyata satılan girişim olan Masomo , Tencent’in sahip olduğu Miniclip tarafından satın alınmıştı.

MASOMO FAALİYETLERİNE DEVAM EDECEK

Miniclip tarafından satın alınan Masomo’nun kurucusu ve aynı zamanda yöneticisi olan İbrahim Akman, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda sık sık Masomo’nun yeni ofisine dair hazırlıkları paylaşıyor. Webtekno gibi müstakil bir ev yerine, yemeksepeti.com gibi bir plaza hayatı seçildi. Yüksek katlara kurulan Masomo yeni ofisi sayesinde çok daha fazla kişi istihdam edilecek ve yeni projeler ortaya çıkacak.

TÜM HİSSELER SATILDI

İbrahim Akman ve ekibinin Masomo’nun bütün hisselerini İngiltere merkezli Miniclip’e sattığını az önce söyledik. Bütün hisseler satılmasına rağmen İbrahim Akman’ın ve ekibinin yine iş başında olacağı ve Masomo için eskisi gibi çalışmaya başlayacağını biliyoruz. Masomo yeni ofisinin açılışını yapmak ve tekrar çalışmalara başlamak için gün sayıyor.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizüstü oyun bilgisayarlarının fiyatları 100 bin TL’ye fırladı

Ülkemizdeki rekor vergi ücretleri ve aynı zamanda teknoloji ürünlerinin fiyatlarının el yakması sebebiyle artık fiyatlar el yakmaya başladı. 100 bin TL ve hatta daha yukarısındaki fiyatlarla satılan dizüstü oyun ve performans bilgisayarlarını bu haberimizde konu ediniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.