Mart ayında verilecek ücretsiz XBOX Live Gold oyunları belli oldu

Microsoft’un oyun konsolu olan XBOX kullanıcılarına sunulan aylık üyeliklerde ücretsiz oyunlar verilmeye devam ediliyor. Bugün yapılan duyuru ile birlikte Mart ayında verilecek ücretsiz oyunların listesi belli oldu. Detayları haberimizde el alıyoruz.


Mart ayında verilecek ücretsiz XBOX Live Gold oyunları belli oldu 1

Microsoft yeni aylık abonelik sistemini sunduğu XBOX kullanıcılarına söz verdiği ücretsiz oyunları dağıtmaya devam ediyor. XBOX Live Gold üyelerine verilecek yeni oyunların listesi belli oldu. Mart ayında verilecek oyunların listesi ise Microsoft tarafından açıklandı. Bugün yapılan duyuru ile kullanıcıların eli ayağına dolaştı çünkü Mart ayında verilecek ücretsiz oyun listesinde çok popüler oyunlar var.

MACERA OYUNU AT:POE KULLANICILARIN HİZMETİNE SUNULACAK

Oldukça popüler bir animasyon dizisi olan Adventure Time dizisinin oyunu olan Adventure Time:Pirates of the Enchiridion, 1 Mart tarihinden itibaren ay sonuna kadar kullanıcılara ücretsiz bir şekil verilecek. Oldukça popüler olan bu oyun maalesef Mart ayından sonra hiçbir şekilde ücretsiz oynanmayacak. 16 Mart tarihinde başlayacak bir ayrıcalık ile XBOX Live Gold aboneleri 1 ay süreyle Garden Warfare 2 olacak. Microsoft’un XBOX abonelik sistemi bir hayli başarıya ulaşmış durumdadır ve aboneler ücretsiz oyunları çok sevdi.

ESKİ SİSTEM OYUNCULARI AYIRT EDİLMEDİ

Microsoft’un oyun konsolu olan XBOX’ta oldukça popüler olan eski nesil konsollarda da üyelere özel avantajlar dikkat çekiyor. 1 ile 15 Mart 2019 tarihleri aralığında Star Wars oyununun indirilmeye sunulacağı açıklandı. Microsoft’un üyelik sistemine dahil olarak sizde her ay kullanıcılara sunulan ücretsiz oyunlardan faydalanabilirsiniz .

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 5

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.