Lost Planet 3 ile canavar savaşı başladı

Lost Planet 3 güçlü silahlar oyuna entegre edildi. Üstelik yeni haritalar ile birlikte canavarların savaşı başlamış oldu. Detaylar için haberimizi okumadan geçmeyin.


Neredeyse bir mağarada canlı canlı gömüldükten sonra, yaşlı bir Jim Peyton torunu Diana tarafından bulundu. Yaşamasının çok uzun olmadığının farkına vararak, EDN III’e nasıl geldiğini anlatmaya başlıyor. Elli yıl önce ailesini desteklemek isteyen Jim, EDN III kaynaklarını keşfetmek için bir sefer başlattı. NEVEC şirketinin finanse ettiği keşif gezisi, Dünya Enerji sorununu çözebilecek bir kan gibi EDN III’ün “Termal Enerji” yi vurmayı umuyor.

Jim, Dr. Kendrick Kovac, operasyon direktörü Phil Braddock, Doktor Roman, baş teknisyeni Gale ve diğer Pilot pilot Laroche ile görüştü. Haber rölesini onarmak için bir işyerinde Jim, zayıf rölelerin yakınında birini gördüğünde üssünde bir sabotajcı olduğundan şüphelenmeye başlar. Doktor Roman’ın benzer gözlemlerine sahip olduğunu keşfeder;

DOKTOR ROMANI ARAMAYA BAŞLADILAR

NEVEC, Expedition’ı beklenmedik bir şekilde ele geçirmeden önce. Doktor Roman’ı arıyorlar, Jim’in yardımı ile Termal Enerjinin en saf damarlarını üçgenleştirme üzerine çalışıyorlar. NEVEC Jim ve Forgotten’in Gale’nin yardımlarıyla maden çalışmalarını sabote etmeye hazırlanmaya kararlı. Ancak planlarını yürürlüğe koyarken, NEVEC tarafından onları durdurmak için gönderilen Laroche ile yüzleştiler.

Jim’in Mira ile buluşmasını gördükten sonra NEVEC’i üsse çağırdığını ve NEVEC’in Forgotten’e saldırdığını ortaya koyuyor. Jim Laroche’yi yener ancak onu ayırır ve Forgotten’ın yerleşme yoluna girer. Soichi öldürüldü ve Jim NEVEC ailesini rehin almış bulursa teslim olmaya zorladı.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.