Klasik oyun sevenler CS:GO yerine 1.6 oynuyorlar

Counter Strike eski seri oyunları son zamanlarda popüler bir hale geldi. CS 1.6 en çok tercih edilen klasik oyunları arasında yer alırken, CS:GO oranı da bir hayli artış gösteriyor. Detayları haberimizde ele alıyoruz.


Valve’nin popüler FPS oyunu Counter Strike uzun yıllardır güncellenmeye devam ediyor. İlk olarak rakamlarla gelen yeni seriler artık isimlerle geliyor. En son çıkan Counter Strike Global Offensive yani her yerde gördüğümüz ismiyle CS:GO, uzun zamandır herkesin tercih ettiği bir oyun haline geldi.

Milyonlarca oyuncunun oynadığı oyun, bazı oyuncular tarafından tercih edilmiyor. Klasik oyun seven insanlar ise genelde eski seri oyunları oynuyorlar. CS 1.6 ise bu anlamda en çok tercih edilen Counter Strike serileri arasında yer alıyor. CS:GO ile birlikte eski seri oyunlar en çok tercih edilen oyunlar arasındadır.

CS 1.6’nın en çok tercih edilen oyun olmasının arkasında ise elbette oyun modları, sunucu özellikleri ve bunun gibi detaylar yer alıyor. Sunucu kiralama oranları düşüşte olsa da, stabil klasik oyuncu kitlesi sebebiyle CS 1.6 oyunu halen aktif olarak kullanılıyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.