Katlanabilir ekran telefonlar ile oyun oynama anlayışı değişecek!

Katlanabilir telefonlar sayesinde artık mobil oyun dönemi çok farklı bir şekilde yaşanacak. Çok daha iyi performans alıp daha fazla keyif alacağınız oyunların katlanabilir ekran telefonlarda oynanması dışında, daha iyi bir video, fotoğraf ve çizim deneyimi içinde iş göreceği düşünülüyor.


Katlanabilir ekran telefonlar ile oyun oynama anlayışı değişecek! 1

Katlanabilir telefonlar ile birlikte oyun oynama anlayışı baştan aşağıya değişecek. Samsung ve Oppo tarafından çıkarılan yeni katlanabilir akıllı telefonlar sayesinde küçük ekranlarınız bir tablet boyutuna dönüşebiliyor. Piyasaya rekor fiyata satılacak olan katlanabilir ekrana sahip olan Samsung Galaxy Fold ile birlikte birçok marka katlanabilir ekranlı telefon çıkarmak için çalışmalarına başladı. Motorola çok yakında katlanabilir ekrana sahip olan akıllı bir telefonu tanıtacağını söyledi. Savaş oyunları ve aynı zamanda çoklu oyuncularla oynan çevrimiçi oyunlar artık tablet haline gelebilen bu muhteşem katlanabilir ekrana sahip telefonlar sayesinde çok daha iyi bir şekilde oynanabilecek.

SAMSUNG OYUNCULAR İÇİN KATLANABİLİR TELEFON YAPIYOR

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold haricinde hem oyuncular hem de iş insanları için oldukça büyük emekler verdiği iki yeni model üzerinde çalıştığı söyleniyor. Katlanabilir ekrana sahip telefonlarda çizim yapmak, resimlerle oynamak yada fotoğraf çekmenin dışında oyun deneyiminin çok daha iyi yaşanacağını düşünen Samsung’un iki yeni katlanabilir ekrana sahip telefon ile karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Üstelik yeni çıkacak katlanabilir telefonda her iki yüzeyinde kullanılabileceği iddia ediliyor.

MOBİL OYUNLARA OLAN YATIRIM ARTIYOR

Türkiye’de mobil oyunlar, oyuncular tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. İstediğiniz ve internete bağlı olduğunuz her yerde oynayabildiğiniz mobil oyunlarda daha fazla haz alabilmeniz için katlanabilir ekranlar büyük işler görecek. Mobil oyunlara olan yatırımların, katlanabilir ekran teknolojisiyle çok daha yukarıya çıkacağı ve büyük teknoloji şirketlerinin katlanabilir ekran konusunda ciddi ar-ge çalışmaları yapacağını tahmin ediyoruz. 2050 yılına kadar katlanabilir ve kırılmaz ekrana sahip akıllı telefonların sudan ucuza satılacağını düşünüyoruz. Katlanabilir ekrana sahip telefonlar hakkındaki yorumlarınızı da bekliyoruz.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 5

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.