İsmailcan Dörtkardeş CS:GO üzerinden 192 bin dolar kazandı

Valve’nin yapımcısı olduğu ve bir efsane haline gelen CS:GO üzerinden 192 bin dolardan fazla para kazanan XANTARES lakaplı İsmail Dörtkardeş, maçlarında efsaneler yaratmaya devam ediyor. Webtekno’nun yaptığı araştırmada Espor sektöründen en fazla para kazanan oyuncu oldu.


İsmailcan Dörtkardeş CS:GO üzerinden 192 bin dolar kazandı 1

Türkiye’de E-spor sektöründen gelir elde etmek son derece zor olduğu gibi, aile çevresinden ve aynı zamanda arkadaş çevresinden destek almakta  bir o kadar zordur. Bu anlamda gelişmeler oldukça biz çok seviniyoruz çünkü desteğin olmadığı yerde başarılı olmak zordur. Espor sektöründeki para artmaya devam ederken bunu fırsat olarak gören birçok girişimci genç, bu sektörde para kazanmak için oyun oynamaya yarışına giriyor. İsmailcan Dörtkardeş isimli genç ise CS:GO turnuvalarında başarı sağlayarak şu ana kadar 192 bin dolardan fazla para kazandı. Türk girişimci dünyasında en yüksek geliri Webtekno’nun haberine göre tek başına XANTARES rumuzlu Dörtkardeş aldı.

SOSYAL MEDYA HESABINDA AKTİF PAYLAŞIM YAPIYOR

İsmailcan Dörtkardeş, oyunlarda olduğu gibi sosyal medyaya aktif olarak rol alıyor. Twitter ve Facebook hesabından bağlı olduğu takımın görüntülerini yayınlarken aynı zamanda oyunlarından birçok paylaşım yapıyor. CS:GO denince Türkiye’de akla gelen isimlerden birisi olan, İsmailcan Dörtkardeş’in ileride çok daha büyük başarılarla bayrağımızı dalgalandıracağını biliyoruz. Espor sektöründe ciddi paraların döneceği 2019 yılında çok daha gelir etmek mümkündür. BIG takımında forma giyen Türk oyuncu İsmailcan Dörtkardeş, sektörde oyuncu olmak isteyen birçok gence de ışık oluyor.

ÜNİVERSİTE YERİNE ANTRENMAN YAPIYORLAR

Birçok büyük futbol takımı oldukça büyük yatırımlar yaparak kendi Espor takımlarını kurdular. Ülkemizde Galatasaray ve Fenerbahçe bu alanda lider konumdadır ama elbette yeni bir alan olduğu için ilk defa duyacağımız birçok alanında olacağını söyleyelim. Tıpkı bir üniversite eğitimi gibi hocaları olan öğrenciler, günlük olarak antrenman yaparak ellerini geliştiriyorlar. Espor oldukça fazla para kazanmanın mümkün olduğu ve aynı zamanda aktif olarak paylaşımın yapılabileceği bir meslek haline geldi. İsmailcan Dörtkardeş sosyal medya hesaplarını paylaşarak sizde onun kendisine ait maçlarını izleyebilir ve hatta imkan bulabilirseniz sosyal medya üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.