İnternetsiz oyunlar yeraltı yolcularının ilgisini çekiyor

Yeni teknoloji çağında vatandaşın en büyük ilgi gösterdiği şey internetsiz yapılan zaman uğraşları oluyor. Akıllı telefonlar yeraltı ulaşım aracı olan metrolarda çok kullanılıyor ve haliyle internetsiz oynanabilen oyunlar oldukça fazla ilgi çekiyor.


Ülkemizde son zamanlarda birçok metro inşaatı ile birlikte yeni metro hatları açılmaya başlandı. Özellikle İstanbul ve Ankara’da aktif olarak kullanılan metro hatlarında insanların ilgisini genelde internetsiz olarak oynanan oyunlar çekiyor. Bu oyunların en başında ise elbette hem internetsiz hem de telefonlar arası bağlantı yapabilen oyunlar yer alıyor. Yeni bir platform kurmak elbette kolay değil ama geliştiriciler internetsiz oyunlar çıkarırken bu oyunlardan nasıl gelir elde edeceğini de düşünerek kolları sıvamaya başlıyorlar.

ZORLAŞAN BÖLÜMLER VATANDAŞIN HOŞUNA GİDİYOR

Piyasada şuan bulunan oyunlardan en çok ilgi çekeni elbette sizin bir seviyenizin olduğu ve aynı zamanda zorlaşan bölümlerin olduğu oyunlardır. Bazı oyunlar ise genelde başarısız olduğunuzda yeniden başlayan oyunlardan oluşuyor. İnsanlar metrolarda bu oyunları en fazla 10 dakika oynayabiliyorlar ama yer altında saatlerce seyahat eden milyonlarca insan var. Üstelik sadece İstanbul’dan bahsediyoruz. Bütün dünyayı baz aldığımızda oldukça büyük bir insan portföyü ortaya çıkıyor. İnternetsiz oyunlardan en çok indirileni bu sebeple genelde büyük emekler harcanan ve bölümleri süreli güncellenen oyunlar oluyor.

YENİ DÖNEMDE İNTERNETSİZ VİDEO GİRİŞİMLERİ VAR!

Oyun oynamak yerine kitap okumayı yada müzik dinlemeyi tercih eden insanların sayısı bir hayli fazladır ama son 6 aydır özellikle İstanbul, New York ve Londra’da insanlar deli gibi Netflix izliyorlar. Orijinal dizilerin ve filmlerin yer aldığı platformda çevrimdışı video izlemek mümkündür. Aylık abone sayısının 100 milyona yaklaştığı Netflix’in internetsiz çalışıyor olması elbette internetsiz çalışan oyun efsanesini bitirmek üzere ama yine geliştiriciler yeni girişimlerle gelir elde etmek için var gücüyle çalışıyorlar. Sizin ne yaptığınız FPSoyun.com olarak çok merak ediyoruz. Hemen alt taraftan bize internetsiz telefonla ne yaptığınızı paylaşabilirsiniz.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.