İnternetsiz oynanan oyunlar dünyanın odak noktası oldu!

Kullanıcı odaklı yapılan oyunlarda internet olmadan oyun oynamak artık mümkün olabiliyor. Yapımcıların büyük emekler verip ortaya çıkardığı mobil oyunlar, ücretli olarak satılarak internetsiz ve reklamsız bir şekilde oynanabiliyor. Teknolojinin getirdiği bu modern oyun anlayışına dair detayları haberimizde ele alıyoruz.


İnternetsiz oynanan oyunlar dünyanın odak noktası oldu! 1

İnternetsiz oynanan oyunlar artık dünyanın en çok tercih ettiği oyun şekli oldu. Konuyla alakalı sizlere bu haberimizde yaptığımız bir araştırmanın sonuçlarını vereceğiz. İnternetsiz oynanan oyunlar artık çok fazla tercih ediliyor çünkü hem internet fiyatları hem de telefonların şarj süreleri kullanıcı tarafından ciddiye alınan bir faktör oldu. Özellikle Türkiye’de hem mobil hem de evde kullanılan internetin fahiş bir fiyata satılması bu durumu tetikledi. İnternetsiz oynanan oyunların kategorileri aralarında ise genelde yarış ve kelime oyunları yer alıyor.

YAPIMCILAR ARTIK İNDİRME ORANINI DİKKATE ALIYOR

Günümüzde internet olmadan oynamanın mümkün olmadığı mobil oyunlarda artık yeni bir döneme girdik. Yazılım şirketleri ve oyun yapımcıları artık internet olmadan oyunların peşine düştü. Çünkü oldukça ciddi emek harcanan oyunlarda bir şekilde reklamlar engelleniyor ve haliyle gelir elde etmek mümkün olmuyor. Bunun farkına varan yapımcılar, çok kişili olmayan oyunları artık internetsiz olarak ücretli olarak yayınlıyor. Kullanıcı ise düşük ücretler ile direkt olarak internetsiz oynanan oyunları oynayabiliyor.

ÇOK KİŞİ OYUNLAR İNTERNETSİZ OLACAK

Mobil cihazlarda oynanan çok kişili oyunlarda internet olmadan oynamanın imkanı yoktur. Hal böyle olunca mobil oyun oynamak isteyen kişi kablosuz bağlantı bulmaya çalışıyor ve sadece bu yöntem ile oyun oynuyor. Bu durumu ortadan kaldırmak ve aynı ortamdaki kişilerle çok kişili oyun oynamak için yeni yöntemler geliştirildiği bilgisi tarafımıza kadar geldi. Yeni çok kişili oyun sisteminin ise kısa zaman sonra oyunlara entegre edileceği de bize gelen bilgiler arasında yer alıyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor! 5

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.