Infinite Flight Simulator ücretsiz olarak piyasaya çıktı

Infinite Flight Simulator ile artık sizde ücretsiz olarak uçak süreceksiniz. Birçok gencin hayali olan uçak sürmek simülasyon ile gerçek olabiliyordu ama genelde bu tür simülasyonlar ücretliydi. Infinite Flight Simulator ile artık ücretsiz olarak uçak sürmek mümkün olacak.


Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK, uçak simülasyonu oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flying Development Studio LLC stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip bölümün sonuna ulaşmaktır. Normal şartlarda kullanıcısına ücretli olarak sunulsa da oyun içinde bulunan bir çok uçak ve uçuş bölgesi kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani tüm uçaklar ve bölgeler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir istediğiniz bölgede uçabilirsiniz.

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Infinite Flight Simulator Play Store’da 11.41TL’dir 30.400’den fazla indirilmiştir. İnfinite Flight Simulator, gerçekçi bir uçak simülator oyunudur. Uçak oyunu severlerin mutlaka dikkatini çekeceğini düşündüğüm Infinite Flight Simulator oyunununu benzerindeki diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliği gerçekten çok profesyonel detayların bulunması ve grafiklerinde çok üst düzeyde sağlanmış olmasıdır.

Oyuna ilk başladığınızda bir uçağı yönetmek sizin için zor olabilse de bir kaç denemeden sonra uçağı tam anlamıyla nasıl kontrol edeceğinizi öğreniyorsunuz. Infinite Flight Simulator’da dünyanın bir çok popüler bölgesine uçuş seferleri gerçekleştiriyorsunuz. Tabii tahmin edeceğiniz üzere amacınız uçağı sağlıklı bir şekilde kaldırmak ve varış noktasına ulaştırmaktır.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.