İlk o tanıtılmıştı! The Culling efsanesi tarihe karışıyor

Dünyanın ilk Battle Royale kategorisindeki oyunlarından olan The Culling, oyuncu kaybetmesi ve sürdürülebilirlik konusunda başarı yakalayamadığı için kepenk kapatıyor. The Culling efsanesi 15 Mayıs 2019 tarihinde tamamen sonra eriyor.


Battle Royale kategorisine ait oyunlar son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle yeni dönemde Battle Royale kategorisinde birçok oyunun popülerlik kazanması ve milyon dolarlık ödülü olan turnuvalar icra etmesi artık normal bir hale geldi. The Culling oyunu ise 2016 yılında ilk çıkan Battle Royale kategorisine ait oyunlar arasında yer alıyor.

15 MAYIS 2019 TARİHİNDE TARİHE KARIŞIYOR

The Culling oyununun oyuncu kaybetmesi ve artık güncelleştirme yapılamaması sebebiyle artık raflardan kaldırılacağı haberi geldi. Oyuncu kaybetmesinin yanında satış konusunda da başarı yakalamayan oyunun giderleri yapımcıya yük olmaya başladı. Oyun artık online olarak oynanmayacak çünkü serverların hepsi kapatılıyor. Çevrimdışı olarak oynanmaya devam edilecek fakat Battle Royale kategorisine aitlerin oyunların tümü çevrimdışı olarak oynanamıyor.

THE CULLİNG 2 SATIŞTAN KALDIRILMIŞTI

The Culling efsanesi geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtılan oyunun ikinci serisi olan The Culling 2 ile devam edecekti. Oyunda çok fazla hata olması ve aynı zamanda oyunun artık oynanmıyor olması sebebiyle The Culling 2 satışları tamamen durduruldu ve bütün oyunculara para iadesi yapıldı. The Culling ise 15 Mayıs tarihinde kapanarak bir efsane olma yolunda ilk adımını atmış oldu.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.