İbrahim Akman açıkladı! Masomo açılış partisine davetlisiniz

Masomo sahibi İbrahim Akman’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, Şubat ayında Miniclip ile birleşen Masomo’nun açılış partisine 5 kişi alınacak. Parti içeriği ve katılım şartları için haberimizi inceleyebilirsiniz.


Geçtiğimiz ay Miniclip tarafından satın alınan Türk oyun yazılımı şirketi Masomo, yeni ofisinde ve yeni çalışma arkadaşları ile açılış partisi yapmaya hazırlanıyor. Masomo sahibi İbrahim Akman’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Masomo partisinde katılmak için davetli olduğunuzun müjdesi verildi. İbrahim Akman, Masomo partisine 5 kişi davet ediyor. Açılış partisine kazanmaya hak kazanacak şanslı kişilerden 3 tanesi İzmir’den, geri kalan 2 kişi ise Türkiye’nin herhangi bir yerinden olabilecek.

MASRAFLARIN HEPSİNİ İBRAHİM AKMAN KARŞILAYACAK

İzmir dışından açılış partisine katılacak 2 kişinin bütün masraflarını ise İbrahim Akman karşılayacak. Otel, yol ve yemek masraflarının tümü Masomo tarafından karşılanacak. Açılış partisinde Miniclip ile yapılan birliktelik kutlanacak. Partiye katılmak için 18 yaşın üstünde olmanız gerekiyor. Partiye katılmak için çekilişe girmek gerekecek ve çekilişe girmek için İbrahim Akmanı ve Masomo’nun sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacak. İbrahim Akman’ın parti ile ilgili tweetini aşağıda görebilirsiniz.

PARTİ İÇERİĞİ PAYLAŞILDI

İbrahim Akman ve 300 kişilik Masomo ekibiyle yapılacak açılış partisine dair detaylarda belli oldu. 4 Nisan 2019 tarihinde yapılacak partinin içeriğinde Kokteyl Show, Mezdeke Show, Dance Show, Dj Performansı ve Bilardo Show olacak. Bu etkinliklerin dışında da İbrahim Akman’ın partiye katılan 5 kişiye unutulmaz bir gün yaşatacağını ve hediyelerle göndereceğini tahmin ediyoruz. Türkiye’nin gururu Masomo hakkında yorumlarınızı da bekliyoruz.

YAZAR: EFE SALİH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizüstü oyun bilgisayarlarının fiyatları 100 bin TL’ye fırladı

Ülkemizdeki rekor vergi ücretleri ve aynı zamanda teknoloji ürünlerinin fiyatlarının el yakması sebebiyle artık fiyatlar el yakmaya başladı. 100 bin TL ve hatta daha yukarısındaki fiyatlarla satılan dizüstü oyun ve performans bilgisayarlarını bu haberimizde konu ediniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.