Hyborian Çağı’nda dövüşmeye hazır mısınız? Steam ücretsiz yaptı

Hyborian Çağı’nda dövüşmek için artık sizde ücretsiz olarak yapılan Steam kampanyasından yararlanabileceksiniz. Funcom tarafından büyük bir strateji yapılarak piyasaya sürülen Conan Exiles oyunu hafta sonuna kadar ücretsiz olacak.


Steam oldukça büyük kampanyalar yapmaya devam ediyor ama artık bir gelenek haline gelen hafta sonu ücretsiz oyun yayınlama gibi hareketler, kullanıcıların en çok önem verdiği kategorilerden bir tanesi oluyor. Conan Exiles adlı RPG oyununu hafta sonuna özel olarak ücretsiz olarak satın alabileceksiniz. Conan Exiles adlı oyunda savaş ve dövüş bir an olsun bile eksilmeyecek. Steam’in ücretsiz yayınladığı bu oyun sayesinde Hyborian Çağı’nda birbiriniz ile dövüşmek hayali gerçek olacak. Eski nesil zamanları hatırlatan oyun hakkında daha detaylı bilgi için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

TIRMANMA VE ÇİFTÇİLİK MODÜLÜ EKLENİYOR

Hyborian Çağı’nda savaşmanın mümkün olduğu RPG oyunu Conan Exiles, birçok yeni özellik ile bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz oldu. Yapımcının açıklamalarına göre  dövüş sisteminde bazı köklü değişiklikler oldu. Oyunda en büyük önem taşıyan zindanlar da güncelleme olacak. Zindanların baştan aşağıya değiştiği ve oyunculara daha büyük eğlence verdiği açıklandı. Tırmanma ve çiftçilik gibi yeni modülleri denemek için oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

FUNCOM BÜYÜK BİR STRATEJİ YAPTI

Funcom tarafından oldukça büyük bir strateji uygulandığı ortaya çıktı. Legendary Pictures’ın yapacağı filmle aynı dönemde piyasaya çıkan bu oyun, eğer film tutarsa çok büyük burgun yapabilir. Hyborian çağına direkt olarak giriş yapacak yeni dönem oyununun hayatta kalma modu ile kullanıcıları kendisine çekecek. Funcom tarafından yapılan oyunu Steam üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz ama Pazar günü sonuna kadar bu fırsatın olacağını unutmayın. Sonrasında para ödemek zorunda kalacaksınız.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.