Halo Infinite için en az 500 milyon dolar harcandı!

Microsoft’un oyun konsolu XBOX için geliştirilen yeni bir oyun olan Halo Infinite hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Oyun hakkında birçok detay ortaya çıktı fakat 500 milyon dolardan fazla bütçe harcanması en çok şaşırtan detaylar arasında oldu. Detayları haberimizde ele alıyoruz.


Microsoft tarafından dağıtılan ve birçok firmanın farklı robotlarının kullanıldığı Halo Infinite oyunu için oldukça ilginç bir iddia ortaya atıldı. Şu ana kadar yapılan oyunlar arasında en çok bütçeye sahip olacak yeni bir oyun olan Halo Infinite oyunu için 500 milyon dolardan fazla para harcandığı söyleniyor. Konuyla alakalı olarak Microsoft bir açıklama yapmadı ama sosyal medyada oyunun bütçesi gündem konusu oldu.

OYUNDA 4K DESTEĞİ OLACAK

Halo Infinite özellikleri arasında oldukça ilgi çekici detayların da olduğunu söylemek gerekiyor. Konuyla alakalı olarak söylenmesi gereken en önemli şeylerden birisi ise Halo Infinite oyununu 4K destekli bir oyun olmasıdır. Yeni oyun motorunun da Microsoft’un çıkaracağı Halo Infinite oyununda olacağı da söylendi.

FİRMANIN REKLAM KAMPANYASI OLABİLİR

Microsoft Studios tarafından dağıtılan ve 343 Industries tarafından geliştirilen bu oyunun çıkış tarihi halen belli olmadı. 343 Industries tarafından yapılan bir reklam kampanyası olabilecek bu iddia doğru çıkarsa, dünyanın en büyük oyun şirketleri geride bırakılmış olacak. Microsoft’un oyun konsolu XBOX için geliştirilen yeni oyunun detayları çok yakında belli olacak. Sizinde konu ile ilgili olarak yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.