Gta 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu ?


Gta 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu ? 1

Gta 6 çıkış tarihi için hergün başka bir dedikodu çıkıyor. Rockstar Games, Gta 5`i piyasaya sürmeden önce de böyle dedikodular çok fazla çıkıyordu. Gta 5 ise Playstation 4 ve Xbox One çıkmadan hemen önce 2013 yılında duyurulmuş ve satışa çıkarılmıştı.  Rockstar Games`in Gta 5 ve Gta 6`nın arasındaki çıkış tarihini bu kadar uzatmasının temel sebebi ise Gta Online`ın beklentilerin üzerinde tutması ve hala çok fazla oyuncuya sahip olması. Rockstar için Gta Online şu an para basıyor ve firma yeni oyunu bu ilgi devam ettikçe geciktirecek gibi görünüyor.

Gta 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu ? 2

Dedikodulara göre Rockstar Games, 2017 yılından beri yeni bir GTA oyunu üzerinde çalışıyor. Eski çalışanlarından bazılarının Linkedin sayfalarında GTA 6 üzerinde çalıştıklarına dair çeşitli ibareler olması da bu dedikoduları güçlendiriyor. Bundan kısa bir süre önce ise GTA 6`nın 2022 yılında piyasaya sürüleceği dedikodusu ortaya atılmıştı. Oyun hayranları 3 yıl daha beklemek istemeseler de Rockstar Games bu konuda çok aceleci davranmıyor.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 6

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.