Gameforge, Metin2 Pvp Youtube Kanallarına Telif Gönderdi!


Gameforge, Metin2 Pvp Youtube Kanallarına Telif Gönderdi! 1

Gameforge uzun süredir metin2 pvp serverlar ile mücadele ediyordu. Oyuncularının önemli bir kısmını pvp serverlara kaptıran Gameforge, bu serverlara video çeken Youtube yayıncılarını bir süredir sadece Metin2 Türkiye serverları için video çekmeleri konusunda uyarıyordu. Metin2 oyuncuları uzun süredir Türkiye yöneticilerine hile ve pvp serverlara çözüm bulmaları konusunda baskı yapıyordu. Gameforge pvplere karşı ilk hukuki adımı bugün attı.  Pvp server videoları çeken tüm büyük Youtube kanallarına telif atarak videoları sildirdi ve ilgili yayıncılar kanallarının 1 hafta içerisinde kapanacağını açıkladılar. Uçan boğa, Bonus gamer ve Mehmet taşralı gibi büyük yayıncıların da tüm videoları Youtube tarafından yayından kaldırıldı ve kanal kapatılacak.

Gameforge bu hamlesiyle özellikle Youtube kanalları üzerinden reklam yapan pvp serverlara büyük darbe vurmuş oldu. Atılan telif uyarılarından sonra tekrar pvp videosu çekecek Youtuber bulmak zor görünüyor. Gameforge`un bir sonraki hamlesinin ise yasa dışı olarak yang, item ve karakter satışı yapan sitelere karşı olması bekleniyor. Konuyla ilgili gelişmeler yaşandıkça sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Valheim Hile Kodları Hangileridir ? 5

Valheim Hile Kodları Hangileridir ?

Valheim hile kodları, oyunun popülaritesinin artmasıyla birlikte oyuncular tarafından çok sık kullanılmaya başlandı. Valheim oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.