Forza Horizon 2019 yılına iddialı giriş yaptı! 7 milyon kişi oynuyor

Windows 10 ve XBOX’ta 7 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Forza Horizon 4 oyunun 2019 yılındaki başarısı bir hayli konuşulacak. Forza Motosport sosyal medya kanallarından yapılan açıklamada 2019 başarısı ele alındı.


Forza Horizon 2019 yılına iddialı giriş yaptı! 7 milyon kişi oynuyor 1

Global anlamda büyük başarı sağlayan Forza Horizon 4 oyunu, son açıklamalara göre artık 7 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Microsoft’un efsane haline gelmiş oyun konsolu XBOX ve aynı zamanda bilgisayarda aktif olarak 10 milyon oyuncuya ulaşmasına çok az kalan oyunun 2019 yılı içerisinde hedefine ulaşması bekleniyor. Forza Horizon 4 oyunu şuanda güncel olarak 219 liraya satılıyor ve bu fiyatın uzun bir süre değişmeyeceğini düşünüyoruz. Sizde Durmaplay adlı mağazadan oyunun 219 lira fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

BİRLEŞİK KRALLIK FORZA HORİZON 4’Ü ÇOK SEVDİ

Yapımcı tarafından açıklanan bilgilere oyunun çok kısa sürede sadece Birleşik Krallık’ta 2 milyon oyuncuya ulaştığını söylüyor. Oyunun bu başarıya ulaşmasının sadece 2 hafta aldığı resmi olmayan kaynaklarda belirtiliyor. Toplamda 4 aylık gibi bir sürede ise 3 milyon kadar oyuncu dünya yarışı olan Forza Horizon için düğmeye bastı. Forza Motosport sosyal medya kanallarından açıklamaya göre artık 7 milyondan fazla aktif oyuncu dünya yarışı olan Forza Horizon 4’ü oynuyor. Oyunu oynamak için bilgisayar yada oyun konsolu şarttır.

SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLEME ALIYOR

Microsoft’un abonelik sistemiyle bağlantılı olması beklenen ve çoğunluğu XBOX kullanıcısı olan Forza Horizon 4 oyununu sürekli olarak güncelleme aldığı belirtiliyor. Elindeki kitleyi kaybetmek istemeyen ve aynı zamanda milyonlarca insan tarafında oynanan oyunun sürekli güncellendiğini söyleyelim. Haritalarda yapılan güncellemelerle birlikte oyunun çok kısa zamanda hatalardan arındırıldığı da söyleniyor. Forza Horizon 4 oynamak için Windows 10 veya XBOX konsoluna ihtiyacınız vardır.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu 5

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.