Far Cry serisinin ismi belli olmadan fragmanı yayınlandı

Far Cry serisinin yeni oyunu geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un resmi Youtube kanalından yayınlandı. Kıyamet sonrası dünyada geçen olayda yepyeni silahlar ve yepyeni bir senaryo oyuncuları bekliyor.


Far Cry milyonlarca insan tarafından oynanmış oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Diğer oyunlardan farklı olarak grafik anlamında ve gerçekçilik anlamında oldukça büyük bir fark yarattı. Far Cry serisi ailesinin üçüncü çıkan versiyonu oldukça fazla insan tarafından sevilmiş ve bütün dünyada milyonlarca kopya satmıştı. Özellikle savaş alanında yer alan eski cipler ile yol almak ve böylece bütün görevleri yerine getirmek tam anlamıyla aksiyon dolu sahneler yaşamamıza sebep oluyordu. Ubisoft’un yeni Far Cry oyunu için fragman geldi fakat serinin ismi halen belli olmadı.

NÜKLEER PATLAMA İLE OYUN BAŞLIYOR

Yeni Far Cry eskilerine çok farklı bir senaryo ile karşımıza çıkacak. Oyunun videosu yayınlandıktan sonra birçok şeyi anlayabilmek mümkün oldu. Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada Far Cry serisinin yeni üyesinin kıyamet sonrası bir dünyadan oluşacağını ve bilim kurgu üzerine çalışmalar yapıldığı söyleniyordu. Bu iddianın neredeyse gerçek olduğunu yayınlanan yeni videoda gördük. Çok fazla harita yada silah videosu elbette yok ama Far Cry yeni fragmanında dünya ötesi bir silahın oyunun ana kahramanı tarafından kullanılıyor. Bu durum nükleer savaş ve kıyametin sonrası bir senaryo iddiasının gerçeklik payını yükseltiyor.

Hemen yukarıda sizlere dünya ötesi silahı gösterdik. Bu silah ve kahramanın doğuşu nükleer bir patlamadan dolayı iyice şekil değiştiren dünyadan dolayı olabilir. Yada diğer bir iddia olan dünyanın kıyameti  yaşaması ve kıyamet sonrası hayatın başlamasıyla ilgili bir senaryo ile karşılaşabiliriz. Serinin yeni Far Cry oyunu çok yakında The Game Awards töreninde tanıtılacak. Ubisoft’un yeni yayınladığı videoyu şua ana kadar 250 bin insandan fazla kişi izledi.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.