Espor turnuvası düzenleyen KFC tavuk dağıtmaya başlayacak!

Tavuk firması olarak adından söz ettiren KFC, yeni döneme ayak uydurmak için espor sektörüne giriş yaptı. Black Ops 4 Battle Royale için sponsor olan KFC, 60 bin dolar para ödülü ile birlikte kendisine özel çok sayıda siyah kart dağıtacak.


Espor turnuvası düzenleyen KFC tavuk dağıtmaya başlayacak! 1

Teknolojinin gelişmesi ve artık bütün işlerimizi teknoloji ile entegreli bir şekilde yapmamız bazı değişiklikleri ortaya çıkardı. Artık bir spor dalı olarak görülen ver herkes tarafından hayranlıkla bakılan espor artık çok daha yaygın bir hale geldi. Büyük markaların artık kendilerine ait espor takımları var çünkü aklınıza gelebilecek her türlü savaş ve strateji oyunu sahipleri turnuvalar yaparak milyonlarca dolar alıyorlar. Hal böyle olunca ise elbette bu sektöre yönelen çok fazla insan oluyor. Özellikle genç yaşta bilgisayar oyuncuları oyun oynamayı bir meslek haline getirmek için yoğun olarak bilgisayar başında vakit geçiriyor.

KFC ESPOR DESTEĞİNİ ARTIRDI! TURNUVA YAPACAK

Adını duyurmak isteyen firmalar artık gençlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği espor sektörüne yönelik sponsorluk kampanyaları başlatıyorlar. Bu kampanyalar sayesinde birçok marka adından söz ettirmeyi çok iyi bir şekilde başarıyor. KFC’nin yeni yaptığı bir açıklama ile ‘Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale’ turnuvasına sponsor olacağını öğrendik. Ev sahipliği yapacak KFC, milyonlarca insanın ilgi gösterdiği sektörde reklamını böylece çok iyi bir şekilde yapmış olacak.

KFC SİYAH KART ÖDÜLER ARASINDA!

Espor turnuvasına ev sahipliği yapacak KFC, diğer oyunlar gibi çok büyük ödülleri veremeyecek ama çok farklı sürprizler ile karşımıza çıkacak. Açıklamaya göre ödül havuzunda 60.000 dolar para bulunacak ama bunun haricinde çok sayıda siyah kart dağıtılacak. KFC’ye özel siyah kart sayesinde günlük olarak ücretsiz KFC tavuklarını temin edebileceksiniz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zula Sistem Gereksinimleri 2019 5

Zula Sistem Gereksinimleri 2019

Zula sistem gereksinimleri belli oldu. 2019 Zula sistem gereksinimleri minumum ve maksimum değerlerini bu yazımızda açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.