Epic Games kendi platformunu güncelledi! O özellik eklendi

Dünyanın en büyük oyun yazılımı şirketlerinden birisi haline gelen Epic Games, başarısının kanıtı olarak arama özelliğini platformuna eklediğini duyurdu. Şirketin sektöre ilk girdiğinde sadece 3 oyunu vardı.


Epic Games kendi platformunu güncelledi! O özellik eklendi 1

Dünyanın en büyük oyun yazılım şirketlerinden bir tanesi olan Epic Games ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. 2018’in son çeyreğinde kendi platformunda büyük güncellemeler yapacağını açıklayan Epic Games, söz verdiği gibi güncellemeler yapmaya başladı. Firmanın açıklamalarına göre artık kendi oyun satış ve aynı zamanda deneme platformuna arama özelliği eklendiği açıklandı.

OYUN SAYISINDA ARTIŞ VAR

Epic Games, arama özelliğini ekleme sebebinin platformda yer alan oyun satışındaki artışa bağladı. Epic Games artık Steam gibi büyümeye ve kendi bünyesinde onlarca oyun barındırmaya başladı. Valve’ye rakip olan Epic Games platformunda her türden oyun bulmak mümkün bir hale geldi. Epic Games yetkilisinin açıklamaları ise bir başarısı hikayesini ortaya çıkardı.

İLK BAŞTA 3 OYUN VARDI

Sektöre ilk atıldıklarında sadece oyun üreten bir firma olan Epic Games, kendi oyun mağazasını açtıklarında sadece 3 oyuna ev sahipliği yapıyordu. Bu durum artık değişti ve artık platformda onlarca oyun var. Epic Games sırf bu yüzden arama özelliğini platformuna ekledi. Yeni özellik ile birlikte istediğiniz oyunu bulmak sadece saniyeler sürecek.

YAZAR: KADİR NAZIM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.