Epic Games bunu da yaptı! Fortnite oyununda hazine avı modu çılgınlığı

Fortnite tasarımcısı ve yapımcısı olan Epic Games, oldukça büyük emekler verdiği oyununda güncelleştirmeye gitti. Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuna yepyeni özellikler geldi. Özellikler arasında yeni bir turnuva ve hazine avı modu var.


Epic Games bunu da yaptı! Fortnite oyununda hazine avı modu çılgınlığı 1

Battle Royale oyunları kategorisinde çok ciddi başarı yakalayan ve 500 milyona yakın oyuncusu olan Fortnite, yeni bir mod eklenme haberi ile gündeme geldi. Epic Games, uzun uğraşlar sonucunda hızlı bir güncelleme yaparak Fortnite oyununa hazine avı modunu ekledi. Bu mod ile birlikte yeni bir oyun oynayışı ve aynı zamanda farklı bir strateji ortaya çıktı. Yeni modun teması ise korsanların boy gösterdiği bir tema olacak. Hazine avı modunda istersen korsan olacak ve hazineyi bulacaksınız, isterseniz de herkesin hayatına son vererek farklı denizlere yelken açacaksınız. Yeni güncellemeleri ve modları ile, bütün oyuncularını şaşırtmayı beceren bir şirket olan Epic Games, Fortnite oyununa eklediği yeni mod ile herkesi tekrar şaşırtmış oldu.

HAZİNEYİ BULMAK İÇİN KAZI YAPMANIZ GEREKECEK

Yeni mod ve yamaları hakkında bilgi vermek gerekirse, işinizin kolay olmadığını söylemek gerekiyor. Epic Games’in yayınladığı bir demet yazıya göre, oyunda hazineyi bulmak için bir harita olacak. Fakat hazine avına çıkan kişi sadece siz olmayacaksınız. Hazine avına çıkan diğer oyuncularla savaşmanız ve onları öldürmeniz gerekecek. Battle Royale tarzı bir hayatta kalma oyunu olacak ama hazineyi bulmadan hayatta kalmanın da bir anlamı kalmayacak. Hazineyi ise toprak üstünde değil, toprak altında bulacaksınız. Epic Games, hazineyi elde edebilmek için kazı yapılması ve sonra hazineye ulaşılması gerektiğini de söyledi.

YEPYENİ ÖZELLİKLER OYUNA ENTEGRE EDİLDİ

Yapılan güncelleme ile Fortnite oyununa yeni bir mod geldi fakat bununla birlikte bütün haritalarda geçerli olacak özelliklerin bazılarına yenisi eklendi, bazıları ise düzeltildi. Oyunun ses dosyaların birkaç değişiklik yapılmış iken, yüksek yerlerden atladığınızda verilen hasar ile ilgili bir güncelleme de yapıldı. Hasar almanıza yol açacak olan yükseklik sınırı artırıldığı için artık çok daha kolay bir şekilde istediğiniz yerden atlamak mümkün olacak. Ayrıca yeni Fortnite güncellemesi ile birlikte, Epic Games farklı bir turnuva daha çıkardı.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.