En İyi Efektlere Sahip Ücretsiz 5 Mobil Oyun

En İyi Efektlere Sahip Ücretsiz 5 Mobil Oyunu bu haberimizde ele alıyoruz. Bütün detayları ve aynı zamanda oyunların nasıl oynandığına dair bilgileri bu haberimizde anlatıyoruz. Detaylar için hemen haberimizi okuyun.


En İyi Efektlere Sahip Ücretsiz 5 Mobil Oyunu bu haberimizde ele alıyoruz. Bütün detayları ve aynı zamanda oyunların nasıl oynandığına dair bilgileri bu haberimizde anlatıyoruz. Detaylar için hemen haberimizi okuyun.

Ülkemiz de oyuna para vermeye olumsuz bakan bir çok insan var. Oyun yapmak kolay iş değildir. Büyük oyun geliştirici markalar çok büyük emekler harcıyor. O emeklerin karşılığını vermek gereklidir. Bugün sizler için en iyi efektlere sahip en gerçekçi 5 mobil oyunları araştırdık. Ortaçağ temalı strateji oyunudur. 2017’nin trend ve en güncen oyunlarından biridir. Şehirinizi geliştirerek askeri birliğinizi geliştirerek ejderhanızı büyütüyorsunuz. Savaş oyunları ve strateji severler için 1 numara diyebiliriz.

Cookie Cats Pop

Oyunda yerleştirilmiş üst kısımda küçük küçük toplar bulunmakta ve her topun ayrı ayrı rengi vardır. Elinizde ki aynı renkteki topları kullanarak üst kısımda ki topları vuruyorsunuz ve mahallede ki aç kedileri besliyorsunuz. Can sıkıntısını yeterince giderek en güzel oyun diyebiliriz. Yolculuk esnasında veya beklerken oynanabilecek en ideal oyundur.

Train Conductor World

Karşıdan gelen trenlerin demir yollarını değiştirerek diğer tarafdan gelen trenlerin çarpışmasını önle! Gittikçe hızlanan oyun oldukça sabır ölçüyor. 🙂 Sürekli seyahat eden veya etmeyen herkesin oynayabileceği biraz sinir bozan ücretsiz bir oyundur. Rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Crash of Cars

Oynuda gerçek zamanlı online oyuncular bulunmakta. Aracınızı geliştirerek küçük savaşlar yapabiliyorsunuz. Strateji severler için oldukça güzel bir oyun keyfi olacaktır. Gittikçe güçlenerek diğer oyuncuları yok ediyorsunuz ve taçlarını çalıyorsunuz bu sayede liderler seviyesine yükseliyorsunuz.

Snake Off

Oyun adından da anlaşıldığı gibi yılan(snake) olarak başlıyorsunuz. Küçük yılanları yiyorsunuz ve yolda ki besinleri topluyorsunuz. Gittikçe büyüyorsunuz ve bu arada kendi kendinize dolanmamaya çalışıyorsunuz. Oyun can sıkıntısını giderecek 10 numara oyunlardan biridir. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends ücretsiz olunca doldu taştı! 50 milyon aktif oyuncu oldu

EA Games tarafından yapılan bir oyun olan Apex Legends, Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir başarı sağladı. İlk hayatta kalma oyunu olan Apex Legends, 1 aylık bir sürede 50 milyon kullanıcıya ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.