Düşük donanım bilgisayarlar için ücretsiz PUBG Lite sürümü yayınlandı

PUBG Lite sürümü ücretsiz olarak bilgisayarlar için yayınlandı. Mobil versiyon Lite sürümünün çok yakında çıkacağı iddiası konuşurken, PUBG Lite sürümünün i3 işlemciye sahip bilgisayarlarda bile oynanabileceği açıklandı.


Bütün dünyanın yakından takip ettiği bir oyun olan PUBG ile ilgili bu haber hepinizi çok sevindirecek. Düşük donanım bilgisayarlar için yayınlanan yeni sürüm PUBG Lite şimdiden milyonlarca bilgisayara kuruldu. Birçok özellik yine bu sürümde var ama çok daha düşük donanım bilgisayarlar için ortaya çıktı. PUBG Lite yaklaşık 60 MB boyutunda ve çok kısa süre içerisinde bilgisayarınıza kurabiliyorsunuz. Yeni nesil bilgisayarlarda bir sorun çıkarmayacak olan PUBG Lite  sürümü çok aktif bir şekilde kullanılacak gibi duruyor. Hem daha fazla şarj yemeyecek hem de bilgisayarın donanımına çok fazla baskı yapmayacak.

BETA SÜRÜMÜ OLDUĞU İÇİN ÜCRETSİZ YAYINLANDI

PUBG Lite beta sürümü olduğu için bütün dünyaya aynı gün ücretsiz olarak servis ediliyor. Oyunun beta sürümü olduğu için çok kısa sürede bilgisayarınıza yüklenebiliyor ve oyun yaklaşık olarak 60 MB boyutundadır. PUBG Corp. şirketi sosyal medyadan ve aynı zamanda resmi web sitesinden yaptığı açıklamaya göre haritalarda 100 kişilik maçların yapılabileceğini açıkladı. Lite sürüm PUBG oyununda şuanda sadece Erangel ve Miramar haritaları bulunuyor. Türkçe olarak oyuna erişmek şuanda mümkün değildir fakat Tayland sürümünden oyunu indirebilirsiniz.

MOBİL VERSİYON YAKINDA TANITILACAK

Bilgisayar sürümünün yanında merak edilen bir diğer konu ise elbette PUBG Lite sürümünün akıllı telefonlara gelecek olması. Bütün dünyada düşük donanımlı telefonlarda PUBG oynamak son derece işkence bir hale geldi. Bunu ortadan kaldırmak için hem PC hem de mobil versiyona Lite sürüm geleceği yabancı oyun basınında gündem oldu. PUBG Lite hakkında merak ettiklerinizi hemen alt taraftan yazabilirsiniz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nintendo Switch’de yenilik! Dungeons & Aliens kullanıma sunuldu

Nintendo Switch kullanıcılarını uzun zamandır beklediği bir strateji oyunu olan Dungeons & Aliens sonunda yayınlandı. Oyunun öne çıkan özellikleri ve aynı zamanda hikayesini haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.