Dirt Rally yeni tanıtım videosuyla ‘ben geliyorum’ dedi

Codemasters tarafından geliştirilen bir oyun olan ‘Dirt’ yeni serisiyle ortalığı birbirine kattı. Yeni oyunun ismi ‘Dirt Rally’ olacak. Oyundaki klasik araçlar özel bir yazılımla geliştirildi ve artık çok daha gerçekçi bir deneyimi siz oyunculara sunacak.


Yarış oyunlarını sevenler için oldukça başarılı bir oyun olarak gösterilen Dirt serisinin yeni oyunu için sayılı günler kaldı. Yeni tanıtım videosuyla tozu dumana katacağını gösteren yeni tasarım Dirt Rally, profesyonel bir grafik ile çok daha yeni bir iş yaptığını gösterdi. Oyunun tanıtım videosunda genelde ne ile karşı karşıya kalacağımız yatıyor. Bununla birlikte oyunda modern arabalar elbette yok ama modern teknolojilerle donanmış eski kasa araçlar var. Oyundaki araç sürüşü hissiyatı en üst düzeye çıkarıldığı şimdiden söyleyelim.

CODEMASTERS 1 HAFTADIR BİLGİ AKIŞINA DEVAM EDİYOR

Oyunun yapımcısı ve aynı zamanda dağıtıcısı olan Codemasters yeni oyunu hakkında çok fazla bilgi vermeye devam ediyor. Özellikle son birkaç haftadır sürekli olarak bilgi akışına devam ediyor. Yeni gelen videonun ekran görüntülerini bu haberimizde size aktarıyor olacağız. Videonun gelmesiyle birlikte artık birçok detayın ortaya çıkmaya başladığını ve oyunun çok yakında satışa çıkacağını söyleyebiliriz. Oyunun ne zaman çıkacağına dair net bir bilgi henüz paylaşılmadı.

BÜTÜN ARABALAR ÖZEL YAZILIMLA GELİŞTİRİLDİ

Oyunda artık klasik bir hale gelen şey klasik araçlar oldu. Araçlar arasında Ford, Renault ve Audi en çok ilgi çeken şeyler arasında bulunuyor. Bu araçlar Codemasters tarafından geliştirildi ve çok daha fazla özellik araçlara eklendi. Gerçeğe yakın görüntülerin ele alındığı Dirt Rally artık çok daha gerçekçi bir sürüş yapmanıza olanak sağlayacak. Oyunun hem PC hem de oyun konsolu versiyonunun ne zaman çıkacağı belli değildir. Sosyal medya söylentilerine ve resmi olmayan bilgilere göre oyun Şubat ayının son haf

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.