Devil May Cry 5’te Michael Jackson dansı oyuncuları şaşırtacak

Devil May Cry 5 bugün itibarıyla piyasadaki yerini aldı. Oyunun yayınlanan fragmanı ve aynı zamanda aksiyon dolu hikayesi dünya gündemine oturdu. Birçok oyuncu satın alma işlemlerini tamamladı ve oyunu oynamaya başladı. Michael Jackson dansı ise gündeme bomba gibi oturdu.


Devil May Cry 5’te Michael Jackson dansı oyuncuları şaşırtacak 1

Bugün piyasaya çıkan dünyanın en iyi aksiyon oyunu olmaya aday olan Devil May Cry 5, oyun içi videoları ile birlikte oynayış videosu ile de gündeme bomba gibi oturdu. Bütün dünyada oynanmaya başlayan oyunda tüm özellikler aktif olmadı fakat gün yüzüne çıkan bir özellik, bütün oyuncuların şaşkına dönmesine sebep oldu.

O SİLAHI ALINCA MİCHAEL JACKSON DANSI YAPIYOR

Oyunun oynayış videosunda ortaya çıkan dans figürü, Michael Jackson’u hatırlamamıza yetti. Devil May Cry 5’te çok özel silahlar var. Dr. Faust isimli şapkadan yapılma silahı alan oyuncu, silahı aldığı andan itibaren sevinç gösterisine başlıyor. Sevinç gösterisinde ise Michael Jackson ile oynayıcısının aklını başından alıyor.

FAUST ŞAPKASI SİLAHI GÜNDEME GELDİ

Devil May Cry 5’te ortaya çıkan bu oyunun puanları birçok incelemede yüksek çıktı. Oyun sitelerinin incelemesi için demo bir sürümü gönderildikten sonra birçok site bu oyunu puanladılar. Türk sitelerinde genelde 10 üzerinden 8 alan oyun, global piyasada 10 üzerinden 9 almayı başardı. Oyunda kullandığınız Red Orb, kullandıkça size özel bir silah çıkarıyor. Oyunun en ilginç tarafı olan bu silah ve diğer bütün detayları, oyunu oynayınca göreceksiniz. Piyasaya bugün çıkan Devil May Cry 5 hakkındaki düşüncelerinizi diğer oyuncular ile alt taraftan tartışabilirsiniz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.