CS:GO yeni güncellemesi harita ve silahların dengesini değiştirdi!

FPS oyunları arasında kendisini kanıtlan CS:GO’da yeni bir güncelleme meydana geldi. Silahların fiyatları, dengeleri ve haritalarda ciddi değişiklik oldu.


Dünyanın köklü ve en iyisi FPS oyunlarından bir tanesi olan Counter Strike Global Offensive oldukça farklı bir güncelleme ile karşımıza çıktı. Oyunda birçok anlamda yenilik oldu ama en fazla konuşulan yenilikleri bu haberimizde ele alacağız. CS:GO yeni güncellemesinde harita ve silahlarda oldukça ciddi bir denge değişikliği oldu. Rekabetçi modu sevenler için oyun içi ekonomide çok yeni güncellemelerin gerçekleşeceğini de söyleyebiliriz.

Silah fiyatlarına zam geldi

Oyunun en çok sevilen silahlarından bir tanesi olan AUG fiyatına zam geldi. AUG – Fiyatı 3100 dolardan 3300 dolara yükseltildi. Artık takımların daha iyi ekonomi yönetmesi gerekecek. Sadece AUG silahında değil birçok silahın fiyatı ve aynı zamanda yedek mermi sayısı değişti. Nova’nın fiyatı 1050 dolar, Sawed-Off’un fiyatı 1100 dolar ve Mag7’ın fiyatı 1300 dolar olarak yeni güncelleme ile CS:GO oyununa yansıtıldı.

Bazı haritalar güncellendi

Oyunda bulunan bazı haritaların güncellendiği ise yine bize gelen bilgiler arasında yer alıyor. Güncellenen haritalar arasında Vertigo ile Canals bulunuyor. Oyun hakkında merak ettiklerinizi ve yeni güncellemeye dair sorularınızı bu haberimizin altından sorabilirsiniz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Q Güncellemesinin Geleceği Huawei Telefonların Listesi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından Çinli telefon üreticisi Huawei`ye uygulanan yaptırımlar nedeniyle Google, Huawei`nin Android lisansını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.