CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu


CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu 1

CS GO oynarken karşı takımla konuşmak isteyebilirsiniz. CS GO karşı takımla konuşabilmek için izlemeniz gereken birkaç adım var.

Bu adımların hepsini eksiksiz bir şekilde tamamladığınız takdirde, karşı takım oyuncularıyla dilediğiniz gibi konuşabileceksiniz.

CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu

Günümüz CS GO oyuncularının önemli bir kısmı, karşı takım oyuncularıyla konuşup; onların strateji geliştirmesine çomak sokmak istiyor.

Nitekim, sadece bir kodu kullanarak karşı takımı istediğiniz gibi baltalayabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken bir şey var, o da şu; Kod kullanımına kapalı olan sunucularda bu kodu kullanamazsınız.

CS GO Karşı Takımla Nasıl Konuşulur?

CS GO oynarken rakip takımın ne konuştuğunu duymak için aşağıda listelediğimiz kodları eksiksiz bir şekilde uygulamanız gerekiyor.

Aşağıdaki kodları uyguladığınız takdirde hem rakip takımın nerede olduğunu keşfedeceksiniz, hem de sırf bu sayede rakibinizden bir adım önde olmuş olacaksınız.

ESC tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelen sayfaya sırasıyla şu kodları yazın;

  • sv_talk_enemy_living 1
  • Bu kodu yazdıktan sonra, sv_talk_enemy_dead 1 kodunu yazın.
  • Sonra sv_alltalk 1 kodunu,
  • Ve en son sv_full_alltalk 1 kodunu yazın.

Bütün bu kodları sırayla yazdıktan sonra karşı takımı dilediğiniz gibi pusuya düşürebilirsiniz. Yalnız, tekrar etmekte fayda var; bu kodları sadece kod yazımına açık sunucularda yazabilirsiniz.

Kod yazımına kapalı sunucularda bu kodların hiçbirinin çalışmayacağını ve dolayısıyla karşı takımı dinleyemeyeceğinizi tekrar hatırlatalım.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.