CS GO Jump Throw Kodu


CS GO Jump Throw Kodu 1

CS GO Jump Throw kodu son zamanlarda CS: GO oyuncuları tarafından sıkça aranıyor. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olan CS GO oynarken bazı durumlar oyunu riske atabiliyor.

Özellikle bomba atma durumlarında atlayış ve bombanın atılış anını iyi ayarlanmazsa ölümle sonuçlanabiliyor. Smoke atarken durumun çok iyi ayarlanması gerekiyor. Oyunda anlık bir hata yüzünden ağır bedeller istemeyen oyucular ise cs go jump throw kodu kullanıyor.

CS GO Jump Throw Kodu Ne İşe Yarar?

Jump throw kodları, smoke atarken hem zıplayıp hem de  bombayı aynı anda bırakmayı sağlar. Kodu kullanırken sadece bombayı atacağınız yeri nişan almanız gerekiyor, gerisini kod hallediyor.

CS Go Jump Throw Kodu Nedir?

Aşağıda yer alan kodları oyun içi konsola veya autoexec dosyasına ekleyin. Bu kodları kullanmanız için otomatik olarak ayarlanan tuş ctrl dir. Ancak istediğiniz zaman farklı bir tuşla yer değiştirebilirsiniz. Bu kodlar yalnızca smoke atarken kullanılır. Jump throw kodları şu şekildedir:

  • alias +jumpthrow +jump;-attack
  • alias -jumpthrow -jump
  • bind ctrl +jumpthrow

Çok ince ayarlı bir smoke atmak istiyorsanız iyi nişan almanız gerekir. Bunun için de yardımcı jump throw kodları bulunur.

Bu kodların otomatik ayarlanan tuşu “caps lock”tur. Nişan kabiliyetinizi yükseltmek ve daha fazla nokta atışı yapmak isterseniz, şu kodları kullanabilirsiniz:

  • alias -‘smoke_throw cl_crosshairsize 3.000000;’
  • alias + ‘smoke_throw cl_crosshairsize 9999;’;
  • bind capslock +smoke_throw;

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.