Call of Duty: Modern Warfare 4 için geri sayım başladı!

Savaş oyunu deyince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Call Of Duty ile ilgili olarak yeni bilgiler elimize ulaştı. FPSoyun.com editörlerinin ulaştığı bilgilere göre Call Of Duty:Modern Warfare 4 çıkış tarihi belli oldu.


Call of Duty: Modern Warfare 4 için geri sayım başladı! 1

Birçok yazılım şirketinin ortaklaşa yaptığı oyun olan Call Of Duty, oldukça ciddi yatırımlar yaptığı yeni oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oynadığı kişinin nişan alarak adam vurduğu savaş oyununda, genelde birinci şahsın nişan almasından dolayı oyun hikayesi ilerliyor. Aksiyon oyunları arasında da yer edinen oldukça ciddi bir yapım olan Call Of Duty, yeni seri oyun ile ciddi oyuncu kitlesine sahip olacak.

CALL OF DUTY:MODERN WARFARE 4 SON ÇEYREKTE PİYASADA OLACAK

FPSoyun editörlerinin yabancı kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Call of Duty: Modern Warfare 4 2019 yılının son çeyreğinde piyasaya çıkacak. Fiyatı ve oyun hakkında detaylı bilgi yok fakat geliştiricilerin sosyal medya hesaplarını incelediğimizde oyunun bu yılın sonunda çıkacağını düşünüyoruz. Reddit sitesinde de kullanıcılar, yeni oyun Call of Duty: Modern Warfare 4 için bu yılın son çeyreğini işaret ediyorlar.

OYUNUN ONLİNE VERSİYONU OLMAYACAK

Reddit sitesinde söylenenlere ve edindiğimiz bilgilere göre çok yakında oyun hakkında detaylı bilgi ortaya çıkacak fakat burada sizler söylemek istediğimiz çok önemli şeyler var. Call of Duty: Modern Warfare 4’de bu sene sonu piyasaya çıkacak olan versiyonda sadece hikaye modunun olacağı ve online olan kısmın 2020 yılında tanıtılacağı söylendi. Hikaye modunda ise internet olmadan oyun oynayabileceğiz.

YAZAR: EMİNE YEMİNEL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.