Breaking Bad dizisinin mobil oyunu piyasaya sürülecek

2008 yılında yayın hayatına başlayan efsane dizi Breaking Bad artık oyun versiyonu ile tekrar gündeme gelecek. Sadece İOS ve Android işletim sistemleri için yayınlanacak mobil oyun herhangi bir oyun konsolunda yayınlanmayacak.


Breaking Bad dizisi mobil uygulaması zamanında oldukça popüler bir dizi haline gelmiş ve herkes tarafından izlenir bir dizi haline gelmişti. Dizide bir kimya öğretmenin hayatı ele alınıyor. 2008 yılında yayınlanmaya başlanan dizide bir lisede kimya öğretmenliği yapan öğretmenin nasıl uyuşturucu dünyasına girdiği anlatılıyor. Üstelik Breaking Bad dizisinde ana karakterler sürekli olarak değişiyor ve bir kimyagerin kendisine özsel uyuşturucusunu üretmesi anlatılıyor. 2013 yılında final yapan dizinin mobil oyunu çok yakında piyasaya sunulacak. Mobil oyunu bitme aşamasında olan dizinin bu yıl içerisinde mobil cihazlarda oynanabilir bir hale gelmesi bekleniyor.

AİLESİNİ GEÇİNDİRMEK İÇİN UYUŞTURUCU ÜRETTİ

Meth adından sentetik bir uyuşturucu üreten dizinin ana kahramanı Walter White, profesyonel olarak bir uyuşturucu üreticisi haline gelmiştir. Hollywood Reporter haberine göre geliştiriciler uzun zamandır Breaking Bad dizisinin oyunu üzerinde çalışıyor. Oyun ile dizisinin alakası olmadığını yol yakınken söyleyelim. Çıkacak oyunda sentetik bir uyuşturucu olan ‘Meth’ laboratuvarı kurduğunuzu ve çalışanlarınızı kontrol edeceğinizi, oyunda hikayenin ise en büyük uyuşturucu satıcısı konumuna gelmek olduğunu da söylemden geçmeyelim.

SADECE MOBİL UYGULAMA OLARAK PİYASAYA SUNULACAK

Oyunun ilk başta sadece İOS ve Android cihazlar için piyasaya sürüleceğini ve herhangi bir oyun konsolunda yayınlanmayacağını söyleyelim. Ayrıca çıkacak mobil oyunda dizideki gibi ana karakterlerde olacak. Ana karakterler ile birlikte, hikaye modunda olacak oyunun ücretli olarak yayınlanacağı da ortaya atılan iddialar arasındadır.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.