BİM oyuncuları sevindirecek haberi verdi! PlayStation 4 satışa çıkıyor

Oyuncu ekipmanları ve teknoloji kampanyaları ile adından söz ettiren BİM, yeni PlayStation 4 kampanyasıyla tekrar gündeme geldi. Neredeyse bedavaya satılan PlayStation 4 oyun konsolunun yanında, 2018 yılının en popüler oyunu olan Red Dead Redemption bedava verilecek.


BİM oyuncuları sevindirecek haberi verdi! PlayStation 4 satışa çıkıyor 1

Türkiye’de herkes tarafından tercih edilen bir alışveriş marketleri zinciri olan BİM, yoğun bir talep ile karşı karşıya geldi. Ekonomide zorlu günler geçiren ülkemizde çok daha uygun fiyatlı ürünler satın almak isteyen herkes BİM mağazalarına akın ediyorlar. Üstelik her hafta yapılan aktüel kampanyalarda oldukça ünlü markalar çok uygun fiyata satılıyor. Yeni gelen bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Oyunculara özel olarak PlayStation 4 satacak olan BİM, oyun konsolunun yanında oldukça modern bir oyunu da hediye edecek.

KONSOL SEKTÖRÜNDE TEK TERCİH OLDU

Oyun konsolu denince herkesin aklına Microsoft’un ve SONY markasının ürünleri geliyor. Bu iki marka dışında şuanda çok fazla oyun konsolu markası yoktur ve bütün pastayı bu iki marka yiyor. Konsol sektöründe liderliği elinden bırakmayan SONY, 2018 yılının son gününe kadar 90 milyondan fazla PlayStaion 4 sattığını açıklamıştı. Bu markanın ne kadar kararlı ve iyi işler yaptığının kanıtı niteliğindeydi.

2018 YILININ EN POPÜLER OYUNU BEDAVA VERİLİYOR

Bim 1 Şubat 2019 tarihinde aktüel ürünleri arasında PlayStation 4’ü sadece 1999 TL’ye satışa çıkaracak. Red Dead Redemption 2 isimli 2018’in en popüler oyunu ise konsolun yanında hediye verilecek. Üstelik PlayStation kredi kartına 6 taksit imkanı ile alınabilecek. İsteyenler sadece 125 TL karşılığında bir oyuncu kulaklığına da sahip olacak. Daha öncede Apple ürünleri satan BİM, oyuncuları sevindiren kampanyalar yaparak bir hayli adından söz ettirmişti.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor 5

Fotoğrafları Çıplak Hale Dönüştüren DeepNude Uygulaması Kapatılıyor

Fotoğrafları yapay zeka ile çıplak hale dönüştüren DeepNude uygulamasının fişi çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.