BİM dizüstü bilgisayar satacak! Bedavadan biraz pahalı olacak

20 liranın altında bir fiyata satılacak oyun kolu ile bedavadan biraz daha pahalıya satılacak olan HP marka dizüstü bilgisayar ile bilgi verdiğimiz bu haberimizde, oyuncuların yüzünü güldürecek detaylara iniyoruz.


BİM dizüstü bilgisayar satacak! Bedavadan biraz pahalı olacak 1

Türkiye’de en ucuz market zinciri olan BİM, gelecek günlerde oldukça teknolojik bir ürün portföyü ile karşımıza çıkacak. Yeni dönemde en çok konuşulan konulardan bir tanesi olan dizüstü bilgisayarlar satacak olan BİM, birçok teknolojik ekipmanı da raflarına indirmeyi planlıyor. 8 Mart Cuma günü satışa çıkacak ürünler arasında HP marka Notebook ve oyuncu kolu gibi teknolojik ürünler var. Teknolojiye doyacağımız bu hafta, 1499 TL’ye satılacak olan HP Notebook gerçekten de birçok vatandaşın yüzünü güldürecek. Oyuncuları unutmayan BİM, bilgisayarın yanında USB girişli oyuncu kolunu da satılması için raflarına indirecek.

 FREEDOS GELMEYECEĞİ İÇİN SATIN ALINABİLİR

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen mağazalarından bir tanesi olan BİM, bu hafta satacağı HP Notebook, pahalı bilgisayarların aksine Freedos işletim sistemine yerine Windows 10 Home ile satışa çıkacak. Bilgisayarda AMD’nin yonga seti ile birlikte, yine AMD marka bir grafik işlemcisi bulunuyor. Uygun fiyata satılacak dizüstü bilgisayarda her ihtiyacınızı karşılayacak 500 GB harddisk bulunuyor. Bedavadan biraz pahalıya satılan bu bilgisayarların satışları stoklarla sınırlı olduğu için elinizi hızlı tutmakta fayda var.

20 LİRANIN ALTINDA FİYATA SATILIYOR

Oyuncu bilgisayarları ve ekipmanları konusunda da herkesi düşünen BİM, 19 lira 80 kuruşa oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan USB girişli bir oyun kolu satacak. 21 adet tuşa sahip olacak bu muhteşem oyun kolunun 9 düğmesini istediğiniz gibi özelleştirme imkanına sahipsiniz. Teknoloji kategorisinde satışa çıkacak ürünler arasında fotoğraf yazdırma özelliğine sahip HP marka yazıcıda bulunuyor. 8 Mart 2019 tarihinde satışa çıkacak teknolojik ürünler hakkında yorumlarınızı hemen alt taraftan yapabilirsiniz.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor! 5

Masomo yeni ofisini açmak için gün sayıyor!

Kısa zaman önce İngiltere merkezli Miniclip tarafından satın alınan Masomo, yeni ofisini İzmir'de açmak için gün sayıyor. Müstakil bir yerleşim yerine plaza hayatını tercih eden Masomo ekibinin yeni ofisi için geri sayım başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.