Battlefield 5 Firestorm ile Battle Royale hayali gerçek oldu

Battlefield 5’e ait olan Battle Royale kategorili oyun Firestorm modu ortaya çıktı. Helikopter, tank ve zeplin gibi araçları kullanmanın mümkün olduğu Battlefield 5 Firestorm hakkında merak edilenleri bu haberimizde ele alıyoruz.


Battlefield 5 Firestorm ile Battle Royale hayali gerçek oldu 1

Uzun zamandır beklenen ve kısa bir süre önce piyasaya çıkan oyunlardan bir tanesi olan Battlefield 5, oyuncular tarafından çok sevildi. Battle Royale ile alakalı olarak merak edilen birçok detayın oyun içerisinde olmadığı iddia ediliyordu ama son zamanlarda ortaya çıkan gizli bir mod, oyunun bizlere yapacağı sürprizi ifşa etmiş oldu. Battlefield 5 Firestorm adı verilen hayatta kalma, yani Battle Royale modu gerçek oldu. Çocukluk hayatımızda oldukça fazla rastladığımız şeylerden birisi olan Battle Royale kategorisi artık dünyanın en çok oynanan oyun kategorisi haline geldi.

BATTLEFİELD 5 FARKLI ÖZELLİKLER İÇERİYOR

Günümüzde en çok oyuncusu olan Battle Royale kategorisine ait iki oyun PUBG ve aynı zamanda Fortnite oyunudur. Bu oyunlarda düştükten sonra silah kullanmak yada bir başkasını öldürmek mümkün olmuyordu. Battlefield 5 Firestorm ile birlikte yere düştüğünüzde bile silahınızı kullanmaya ve düşmanı öldürmeye devam edebiliyorsunuz.

HELİKOPTER SÜRMEK MÜMKÜN OLDU

Battlefield 5 Firestorm birçok yeniliği beraberinde getirdi. Battle Royale kategorisinde oldukça ciddi bir iş başaran Battlefield ekibi, yeni hayatta kalma oyunlarında tank, helikopter, zeplin yada bot gibi birçok yeni aracı kullanıma sundu. Bu durum elbette Battlefield 5 Firestorm kullanıcılarının hoşuna giderken, diğer oyuncuları da buraya çekmeyi başardı. Hayal ettiğimiz Battle Royale modu artık Battlefield 5 Firestorm ile hayatımıza girmiş oldu.

YAZAR: TOLGA KAPAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.