Ay’da 8 gün çalışarak 10.000TL kazanıyor

Yüksek kazanç elde edebilmek için ne tür işler yapmalı, yüksek kazanç için iş fikirleri.


Dünya’da hatta ülkemiz de çok fazla işsizlik oranı varken aslında bir çok iş fikirleri de vardır. İşsizlik oranının yüksek olması aslında her bireyin yapmak istediği işi yapmamasıdır ve daha çok kişisel atalettir. Dünya’da ve ülkemizde öyle insanlar var ki ayda sadece 8 gün çalışarak asgari ücretle çalışan bir işçinin 5 ayda ancak kazanabileceği parayı kazanabiliyor.

Bunları yapabilmek için üst düzey bir zekaya sahip olmanız gerekmiyor ya da süper güçlerinizin var olmasına gerek yoktur. Sadece araştırmanız gerekiyor ve tam olarak hangi işler daha az yapılıyor ve en kazançlı olan tam olarak hangisidir. Örnek vermek gerekirse mobil uygulama yaparak bile ayda 100.000TL gibi para kazanan insanlarda var ve bu insanların sabah 9 akşam 5 çalışmasına gerek yoktur ve haftanın her gün çalışmazlar. Sizlerin de burada tam olarak yapması gereken tek kural ne yapmak istediğinize karar vermektir ve verdiğiniz kararı detaylı bir şekilde araştırmanızdır.

Yapılmayanı yapmanız sizi yukarılara çekecektir. Örneğin ülkemizde olmayıp yurt dışından ithal edilen bir mantarı yetiştirebilirsiniz hatta o mantarın çiftliğini dahi kurabilirsiniz. Bunu yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Hatta ve hatta hayatınızı değiştirebilirsiniz.

İşler büyüdükçe daha çok kazanacaksınız! Farkında olmadan günden güne ihtiyaçlarınız çoğalacaktır. İhtiyaçlarınız çoğalırken elde ettiğiniz kazançta çoğalacaktır. Siz bunun farkında tam olarak olamayabilirsiniz. İşlerin büyüdüğünü yavaş yavaş farkedeceksiniz. Fakat bunları yapabilmek için işin başlangıcında vazgeçip geri dönmemek olacaktır. İşiniz ne olursa olsun işe başlar başlamaz para kazanamayabilirsiniz. İşleri siz almak zorundasınız. Müşterilerinizi bulmak zorundasınız. Müşterileriniz olmadan para kazanamazsınız. Müşterinize öyle bir hizmet vermelisiniz ki o hizmet sürekli müşteriniz olsun. Bu sayede kalıcı müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz ve ay sonunda ki kazancınızı garantileyebilirsiniz. Ancak bunları yaparak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Mantar küçük bir ürün olsa da bunu binlerce firmaya sattığınız da küçücük bir ürünün size devasa büyüklükte bir kazanç getirdiğini göreceksiniz. Buralara gelebilmek için yapmanız gereken tek şey kararlı ve emin adımlar atmak olacaktır. Ancak o zaman yüksek kazançlar elde edebilirsiniz ve gerçekten bir iş sahibi olabilirsiniz!

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizüstü oyun bilgisayarlarının fiyatları 100 bin TL’ye fırladı

Ülkemizdeki rekor vergi ücretleri ve aynı zamanda teknoloji ürünlerinin fiyatlarının el yakması sebebiyle artık fiyatlar el yakmaya başladı. 100 bin TL ve hatta daha yukarısındaki fiyatlarla satılan dizüstü oyun ve performans bilgisayarlarını bu haberimizde konu ediniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.