Assassin’s Creed III Remastered yüksek çözünürlük desteği ile gelecek

Assassin’s Creed III Remastered ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun 4K destekli olacağı ve efektlerde görsel olarak derinlik efekti kullanacağı bilgisi paylaşıldı.


Assassin's Creed III Remastered yüksek çözünürlük desteği ile gelecek 1

Bütün görselleri Steven Masters tarafından yapılan bir oyun olan Assassin’s Creed III Remastered, çok yakında piyasaya çıkacak. Oyun hakkında farklı detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu yılın son çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen yeni oyunun en büyük özelliği ise yüksek çözünürlük destekli olması olacak. Oyun ücretli olarak piyasaya sunulacak.

OYUN İÇİ DÜNYA VE MEKANİK GELİŞTİRİLDİ

Oyun hakkında gelen bilgiler arasında çok daha fazla özellik var. Assassin’s Creed III Remastered özellikleri arasında en ilgi çekici olan şey oyun içi dünyanın tamamen değişmesi ve aynı zamanda kullanılan araçlar arasındaki mekaniğin tamamen iyileştirilmesi oldu. Yüksek çözünürlüğün yanında gelecek bu özellikler kullanıcının en çok sevdiği özellikler arasında olacak gibi duruyor.

DERİNLİK EFEKTİ AKTİF OLARAK KULLANILACAK

Assassin’s Creed III Remastered oyununda en çok ilgi çekici olacak şeylerden birisi ise elbette kullanılan efektlerin görsel düzeyleri olacak. Oyunda neredeyse bütün grafik değerlerine derinlik efekti verildi ve böylece çok daha gerçekçi detayların ortaya çıkması normal bir hale geldi. Assassin’s Creed III Remastered için biraz daha bekleyeceğiz.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı! 5

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı!

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Başvuruları Başladı Türkiye’de geliştirilen özgün fikrî mülkiyete sahip oyunları belirleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.