Arteon hamlesi işe yaramadı! Yeni Passat için düğmeye basıldı

Volkswagen oldukça ciddi bir mühendislik bütçesi harcayıp ortaya çıkardığı yeni bir model olan Arteon satışlarında global anlamda başarı yakalayamadı. Fiyatı dudak uçuklatan modelin yanında, yenilenmiş bir Passat tanıtılacak. Detayları haberimizde ele aldık.


Arteon hamlesi işe yaramadı! Yeni Passat için düğmeye basıldı 1

Almanya’nın dev otomobil şirketlerinden birisi olan Volkswagen, orta segment araç kategorisinde oldukça iyi satışlar yaptığı Passat modelinde ciddi değişiklikler yapmak yerine yeni bir model olan Arteon’u sahneye çıkarmış ve Passat CC modelini ortadan kaldırmıştı. Bu hamle karşısında istediği başarıyı yakalayamayan Volkswagen, Arteon’dan umudu kesince yeni model bir Passat için düğmeye bastı.

BİLDİĞİNİZ PASSAT MAKYAJLI OLARAK YERİNİ ALDI

2019 model Passat, Volkswagen tarafından çok ciddi tasarım değişikliğine uğramadı. Mühendisler aracın genel hatlarını bozmadan yeni bir model çıkarmaya çalışmışlar fakat aracın daha çekici hale geldiğini de söylemek gerekiyor. Görsel anlamda içimizi kıpır kıpır etmeyen ama tasarımına ısındıran 2019 model bir Passat ile karşı karşıya olduğumuzu söylemek gerekiyor. Passat en büyük değişikliği ön ve arka farlarda çok net bir şekilde görülüyor. Yeni LED farlar opsiyon ile alınabiliyor ama bu farların çok işe yarayacağını söyleyelim.

ARKA TASARIMINDA CİDDİ DEĞİŞİKLİKLER OLDU

Passat’ın 2019 versiyonu, sanki abisi Arteon’a çok özenmiş gibi görünüyor. Ön tarafta benzer bir tasarımın olduğunu söylemiştik ama arka tasarımın neredeyse Arteon ile aynı olduğunu söyleyelim. Artık aracın model ismi olan Passat yazısı, logonun hemen altında büyük fontlarla bagaj kapağına yazıldı. Bunun yanında dijital gösterge tablosu standart olarak 2019 model Passat ile gelecek.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

53 yaşındaki Toyota Corolla'nın 2019 fiyatı açıklandı 5

53 yaşındaki Toyota Corolla’nın 2019 fiyatı açıklandı

Toyota'nın 2019 yılına özel olarak hazırladığı ve 12. nesli ile karşımıza çıkan bir model olan Corolla, hibrit seçeneğiyle de Türkiye'de satışa çıkacak. 4 ayrı versiyonu olan Toyota Coralla, 95 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla sahibine ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.