3 Milyon Dolar Ödüllü Fortnite World Cup Kreatif Başlıyor !


Fortnite ekibi geçtiğimiz günlerde 2019 yılı için 100.000.000 $ ödül havuzu oluşturduğunu ve bu ödülü etkinliklerde dağıtacağını duyurmuştu. Duyurulan bu ödül havuzunun detayları belli olmaya başladı. Fortnite World Cup Kreatif mücadeleleri beş farklı etkinlik halinde düzenlenecek ve hepsi yeni bir kreatif oyununa odaklanacak. Bunların arasından seçilen 15 yarışmacı ise finallerde 3 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak için  mücadele edecek.

Oyuncular Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için 5 hafta boyunca Fortnite topluluk içerik üreticileri tarafından özel olarak tasarlanmış haritalarda mücadele edecek. Ardından Fortnite’ın oyun içi tekrar izleme aracı ile çektikleri videoyu belirlenen bir etiketle YouTube’da yayınlayacaklar. Her hafta yeni bir harita ve yeni bir şans demek. Fortnite topluluğundan seçilecek içerik üreticilerinin beğenisini kazanan videoların sahipleri, Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanacaklar.

Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne giden yol, 29 Nisan ile 7 Haziran arasında düzenlenecek beş etkinlikten geçiyor. Her hafta, en son belirlenmiş Kreatif Mücadelesi’nde maharetlerini gösterip çektiğin en iyi videoyu etkinliğe özel etiketle YouTube’da paylaşma şansın olacak. Özel Fortnite kaptanlarımız en beğendikleri başvuruları seçerek kazananları belirleyecek. Haftanın seçilerek kazanan oyuncuları Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne katılmak üzere New York’a davet edilecek!

Her hafta açıklanacak yeni haritalar ve içerik üreticileri için Fortnite’ın sosyal medya hesaplarını takip edin. İlk haftanın haritasını tasarlayan Cizzorz aynı zamanda bu haftanın özel jürisi de olacak.

YAZAR: SERKAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty Mobile Hileleri ve Hack Programları

Cod Mobile Hileleri ve Hack Programları oyunun çıktığı ilk günden itibaren yayınlanmaya başladı. Tencent`in Call …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.